Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na eobuwie.pl

1 °P za 3 zł

Zespół eobuwie składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Stawiamy na profesjonalizm i skupiamy się na tym, w czym jesteśmy najlepsi – sprzedaży butów. Istniejemy na rynku ponad 20 lat, oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty najlepszych krajowych i zagranicznych marek. Nasz asortyment nieustannie wzbogacamy o kolejne ekskluzywne marki. Według raportu eCommerce Polska 2016 jesteśmy w top 10 najbardziej rozpoznawalnych marek eCommerce w Polsce. °Punkty nie będą naliczone w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Najbardziej znane marki obuwia na eobuwie.pl

W sklepie eobuwie.pl można zamówić buty najbardziej znanych i cenionych marek, w tym sportowych, casualowych i eleganckich. Dzięki temu, niezależnie od preferowanego stylu, każdy znajdzie tam model idealny dla siebie. Sneakersy, botki, kozaki, klapki, sandały czy glany – na eobuwie.pl znajdziesz je w rozmaitych odsłonach, co sprawi, że bez trudu dopasujesz je nie tylko do swoich upodobań, lecz nawet konkretnej stylizacji. Lasocki, Converse, Nike, Gino Rossi, a także Tommy Hilfiger i EMU Australia – to tylko niektóre marki, jakie oferuje ten sklep internetowy.

Do zakupionych na eobuwie.pl butów można dobrać również idealnie pasujące dodatki, w tym przede wszystkim torebki i plecaki. Dostępne są tu modele zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Ponadto są też artykuły o różnym przeznaczeniu, np.: saszetki jedynie na niezbędne przedmioty, większe torby dla praktycznych, chcących mieć zawsze wszystko pod ręką czy torby na laptopa.

Rozpoznawalność i jakość, czyli eobuwie.pl

Eobuwie.pl to firma nie tylko powszechnie znana, lecz także ceniona przez klientów. Świadczą o tym liczne nagrody w prestiżowych konkursach, np. tytuł Rodzinna Marka Roku 2018 - Jakość i Zaufanie za usługę esize.me. Równie ważnym dowodem jest uznanie widoczne w opiniach użytkowników. Potwierdzenie stanowią choćby zajęcie I miejsca w rankingu Opineo.pl czy zdobycie Gwiazdy Jakości Obsługi.