Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z OBI

1 °P za 3 zł

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku marketów z asortymentem budowlanym. Dzięki bogatej ofercie pomagamy nie tylko w małych i dużych remontach, ale przede wszystkim mamy produkty, które pozwalają naszym klientom spełniać się w realizowaniu swoich marzeń i pasji.


DIY, aranżacje, inspiracje, projektowanie – kompleksowe podejście do budowania wyjątkowego klimatu w Twoim domu pozwoliło nam nie tylko być dla wielu wyborem nr 1 w kontekście tworzenia stylowych i funkcjonalnych aranżacji. Staliśmy się wiodącą marką w sprzedaży produktów do ogrodu, a wszystko po to, by zadbać o potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.


Nie tylko chcemy pomagać w urządzaniu nowoczesnych wnętrz czy pięknego ogrodu – chcemy, by nasi klienci mogli otaczać się najlepszą jakością, dlatego tylko taki asortyment znajdą na naszych półkach.

Zajrzyj na nie i Ty!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.