Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na obi.pl

1 °P za 3 zł

OBI – sieć marketów na europejskim rynku budowlanym, powstała w 1970 roku w Niemczech. Należy do grupy Tengelmann Group. OBI jest drugą pod względem wielkości siecią sklepów z kategorii zrób to sam w Europie i trzecią na świecie.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.Punkty zostaną naliczone tylko i wyłącznie za zakupy w sklepie internetowym obi.pl.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Obi.pl – poznaj międzynarodową sieć marketów budowlanych

Obi to zarówno sklep internetowy, jak i sieć sklepów stacjonarnych. Pierwsze markety powstały w latach 70. ubiegłego wieku w Niemczech. Obecnie sklep działa i rozwija się prężnie na terenie innych krajów europejskich, m.in. w Czechach, Szwajcarii, Rosji, we Włoszech, na Węgrzech oraz w Polsce. Na terenie całej Europy znajduje się ponad 600 marketów z charakterystycznym pomarańczowym logo. Polityka firmy stawia na dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów, a także doradztwo przy ich wyborze.

Znajdź wszystko, czego potrzebujesz do swojego domu

W sklepie online marketu budowlanego Obi znajdziesz wszystko, co potrzebne jest w domu. Produkty dostępne w ofercie pogrupowane są w przejrzyste kategorie, co znacznie ułatwia odnalezienie tych właściwych. Wśród wielu propozycji są między innymi elektronarzędzia, materiały budowlane i wykończeniowe, a także rozwiązania do przechowywania, armatura łazienkowa, sanitariaty oraz modne dodatki do wnętrz. Wśród asortymentu znajdziesz również wiele produktów znacznie ułatwiających pracę w ogrodzie i umożliwiających jego stylową aranżację. Wybrane produkty możesz zamówić do domu lub marketu – zarezerwować je online i odebrać w ustalonym terminie, w wybranym sklepie stacjonarnym.

Pamiętaj, że razem z naszymi partnerami, w tym sklepem obi.pl, możesz zbierać punkty PAYBACK. Wystarczy, że przed rozpoczęciem zakupów odwiedzisz nasz portal i przejdziesz na stronę obi.pl. Sprawdź też, czy są dostępne aktualne kupony, pozwalające na zdobycie większej liczby punktów lojalnościowych w Programie.