Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Castorama

1 °P za 3 zł

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii ulepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju.

Castorama zapewnia klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line na stronie castorama.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnej.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.

Korzyści z robienia zakupów online na Castorama.pl z Programem PAYBACK

W ramach Programu PAYBACK, klienci mogą zbierać °punkty za każde wydane pieniądze w sklepie internetowym Castorama (1 °P za 3 zł). Dzięki temu, za każdy zakup mogą otrzymywać °punkty, które mogą wymieniać na nagrody, karty podarunkowe lub obniżać nimi koszt zakupów. Sklep online Castorama oferuje szeroki wybór produktów do domu, ogrodu i warsztatu, co daje klientom możliwość zdobywania °punktów PAYBACK przy każdych zakupach. Program PAYBACK daje również możliwość korzystania z promocyjnych kuponów, które pomogą zbierać więcej °punktów w krótszym czasie. W Castoramie znajdziesz szeroką gamę produktów od renomowanych i sprawdzonych dostawców. Bez względu na to, czy jesteś na początkowym etapie wylewania fundamentów, czy przechodzisz do etapu aranżacji wnętrz – ten sklep budowlany zapewni Ci kompletne zaopatrzenie, niezbędne w każdej fazie tworzenia domu lub mieszkania. Pamiętaj o zakupach przez PAYBACK w aplikacji luba za pośrednictwem strony internetowej, aby zebrać °punkty.