Zbieraj punkty PAYBACK na hebe.pl

1 °P za 3 zł

HEBE to drogeria internetowa oferująca setki produktów w atrakcyjnych cenach.Lubisz kosmetyczne nowości? A może stawiasz na ponadczasowe klasyki, które pozwalają stworzyć idealny makijaż na każdą okazję? Niezależnie od tego, jaki jest twój ulubiony kolor szminki lub cieni do powiek, znajdziesz je w Hebe. Zajrzyj na wirtualne półki i wybierz kosmetyki kolorowe, pielęgnacyjne lub kup ulubiony zapach w atrakcyjnej cenie.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.

Kupuj ulubione kosmetyki w Hebe i korzystaj z ciekawych promocji

Hebe to ogólnopolska sieć drogerii, która przyciąga uwagę coraz większej liczby klientów. To także nowoczesny sklep internetowy, który jest partnerem Programu PAYBACK. Znajdziesz w nim m.in. najsłynniejsze marki kosmetyczne, zarówno te kolorowe, jak i pielęgnacyjne. Zajrzyj do działu kosmetyków wegańskich, naturalnych oraz przeznaczonych dla dzieci. Niektóre z produktów są dostępne wyłącznie u naszego partnera. Hebe oferuje również szeroki wybór kosmetyków marki własnej. Wszystkie te produkty kupisz w atrakcyjnych cenach. Często organizowane są sezonowe promocje, a stałym klientom są udzielane rabaty. Szukaj także takich oznaczeń jak np. 2+2 lub 2+1, gdzie kosmetyki kupisz już nawet za 1 grosz.

Ciesz się piękną skórą i stylowym makijażem, zbierając punkty PAYBACK

Zakupy kosmetyczne w sklepie internetowym Hebe to podwójna przyjemność i korzyści. Za każde rozpoczęte za pośrednictwem naszej aplikacji lub strony internetowej zakupy otrzymasz podstawowe punkty PAYBACK. Jeżeli chcesz zyskać więcej środków, aktywuj dostępne w aplikacji lub na stronie kupony. Dzięki nim do twojego konta zostaną doliczone kolejne, tym razem bonusowe punkty. W ten sposób szybciej odbierzesz upatrzoną wcześniej nagrodę przewidzianą dla uczestników Programu. Zajrzyj do zakładki Nagrody. Znajdziesz tam również vouchery do wykorzystania u naszych partnerów. Są one nie tylko metodą na zaoszczędzenie na zakupach, lecz także ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.