Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy online w H&M

2 °P za 1€

H&M oferuje modę najwyższej jakości, która jest przyjazna dla ludzi, środowiska i portfela. Od momentu założenia w 1947 roku nieustannie się rozwijamy – dziś H&M jest jedną z największych na świecie firm odzieżowych.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Poznaj bliżej sklep online H&M

H&M to marka modowa, której początki sięgają lat 40. ubiegłego wieku. Obecnie jest jedną z największych na świecie. Ma swoje placówki w wielu państwach, w tym w Polsce, a będący sklepem internetowym dostępnym w PAYBACK pozwala na wygodne robienie zakupów w domowym zaciszu. Zamówienia zwykle są dostarczane w ciągu 3 dni roboczych, a dostawa powyżej 120 zł jest darmowa dla Klubowiczów H&M. Klubowicze Premium zawsze mogą liczyć na darmową dostawę.

W tym sklepie otrzymasz wysokiej jakości odzież, która zawsze wpisuje się w najnowsze trendy modowe. Warto podkreślić, że marka regularnie współpracuje z różnymi sławnymi osobistościami ze świata mody. Do tej pory w kampaniach H&M udział wzięli m.in. Stella McCartney, Karl Lagerfeld czy Kenzo.

Zbieraj °Punkty u partnerów i wymieniaj je na karty podarunkowe do H&M

Tak jak w przypadku innych sklepów Programu, robiąc zakupy w H&M, zbierasz °Punkty PAYBACK. Za każde wydane 1 euro otrzymasz 2 punkty, pod warunkiem, że przeprowadzisz całą transakcję, przechodząc z naszego serwisu bądź aplikacji bezpośrednio na stronę sklepu online H&M.

Zebrane w tym oraz wielu innych sklepach środki możesz wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest wymiana °Punktów PAYBACK na karty podarunkowe do H&M. Dostępne są kupony o czterech różnych nominałach – 25, 50, 100 i 150 zł. Taką kartę można użyć do obniżenia wartości rachunku za zakupy dokonywane w sklepie. Stanowi ona także doskonały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, niezależnie od okazji. Dzięki temu obdarowywana osoba będzie mogła wybrać taki produkt, jaki najbardziej jej odpowiada.