Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Disney+

250 °P  do 6000 °P

Disney+, czyli kultowe serie, oscarowe hity i Marvel

Premiera platformy Disney+ w Polsce wywołała ogromny entuzjazm. Nic dziwnego – fani dobrego kina otrzymali nieograniczony dostęp do najlepszych produkcji wytwórni Disney. W obszernej bibliotece można znaleźć legendarne filmy wytwórni 20th Century Studios, uwielbiane przez najmłodszych (i nie tylko!) animacje Pixara oraz oscarowe hity. Do tego dochodzą kultowe serie, takie jak „Gwiezdne Wojny”, seriale stacji Star i Marvel Studios, a także oryginalne, niedostępne nigdzie indziej seriale. Miłośnicy produkcji dokumentalnych mogą bez ograniczeń oglądać produkcje stacji National Geographic, które również znajdują się w ofercie platformy.

Disney+ oferuje nie tylko najlepsze treści, lecz także najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Jakość 4K z Dolby Vision i Dolby Atmos dostępna jest dla wszystkich subskrybentów, nie tylko dla posiadaczy pakietów premium. Filmami w tej rozdzielczości mogą cieszyć się posiadacze kompatybilnych sprzętów, takich jak telewizory z funkcją Smart lub urządzenia typu TV Box, które możesz zamontować przy zwykłych odbiornikach. Z platformy skorzystasz także na urządzeniach mobilnych – laptopach, smartfonach czy tabletach.

Subskrybuj Disney+ i korzystaj z możliwości, jakie daje PAYBACK

Disney+ to – podobnie jak Netflix i inne wysoko oceniane platformy VOD – usługa płatna, z której możesz korzystać po wykupieniu miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Z pewnością zastanawiasz się, ile kosztuje Disney+ i czy wykupienie abonamentu nie będzie zbytnim obciążeniem dla twojego domowego budżetu. Jeśli zdecydujesz się na abonament miesięczny, będziesz płacić 37,99 zł. Natomiast opłacenie subskrypcji za rok z góry to koszt 379,99 zł – opcja ta jest niezwykle korzystna, ponieważ w jej ramach masz 2 miesiące za darmo. Gdy będziesz rejestrować się w serwisie, nie zapomnij o karcie PAYBACK. Disney+ to jeden z partnerów Programu. W praktyce oznacza to, że każda forma subskrypcji daje ci szansę na dodatkowe °Punkty. Możesz zdobyć nawet 6000 °Punktów, jeśli skorzystasz z kuponu promocyjnego dostępnego w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej. Zgromadzone w ten sposób °Punkty wymieniaj na atrakcyjne nagrody rzeczowe, lub karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach.