Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Disney+

250 °P do 6000 °P

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic oraz wielu innych.


Za zakup subskrypcji otrzymasz:


• 100 °P - za wykupienie miesięcznej subskrypcji oraz °Punkty promocyjne z aktywowanego kuponu

• 500 °P - za wykupienie rocznej subskrypcji oraz °Punkty promocyjne z aktywowanego kuponu


Subskrypcja Disney+ oferuje wiele możliwości:


• Oryginalne produkcje, których nie zobaczysz nigdzie indziej, filmowe hity, seriale, filmy krótkometrażowe oraz inspirujące reportaże

• Nieograniczona liczba pobrań na 10 urządzeniach i możliwość ustawienia 7 profili

• Jakość 4K UHD z Dolby Vision i Dolby Atmos na kompatybilnych urządzeniach

• Zaawansowana kontrola rodzicielska z możliwością utworzenia profili dla dzieci

• Możliwość oglądania na 4 ekranach jednocześnie

• Wirtualne wspólne oglądanie z maksymalnie 6 osobami dzięki funkcji Groupwatch


Warunki oferty:

• Do otrzymania °Punktów PAYBACK kwalifikuje zakup miesięcznej lub rocznej subskrypcji.

• Korzystanie z oferty °Punktów PAYBACK nie łączy się z innymi ofertami i promocjami.

• Oferta dostępna wyłącznie dla nowych klientów Disney+.

• Uprawnionymi do korzystania z oferty są wyłącznie członkowie programu PAYBACK w Polsce.


°Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu na stronę Disney+ za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 60 dni od daty złożenia zamówienia na stronie Disney+.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Disney+, czyli kultowe serie, oscarowe hity i Marvel

Premiera platformy Disney+ w Polsce wywołała ogromny entuzjazm. Nic dziwnego – fani dobrego kina otrzymali nieograniczony dostęp do najlepszych produkcji wytwórni Disney. W obszernej bibliotece można znaleźć legendarne filmy wytwórni 20th Century Studios, uwielbiane przez najmłodszych (i nie tylko!) animacje Pixara oraz oscarowe hity. Do tego dochodzą kultowe serie, takie jak „Gwiezdne Wojny”, seriale stacji Star i Marvel Studios, a także oryginalne, niedostępne nigdzie indziej seriale. Miłośnicy produkcji dokumentalnych mogą bez ograniczeń oglądać produkcje stacji National Geographic, które również znajdują się w ofercie platformy.

Disney+ oferuje nie tylko najlepsze treści, lecz także najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Jakość 4K z Dolby Vision i Dolby Atmos dostępna jest dla wszystkich subskrybentów, nie tylko dla posiadaczy pakietów premium. Filmami w tej rozdzielczości mogą cieszyć się posiadacze kompatybilnych sprzętów, takich jak telewizory z funkcją Smart lub urządzenia typu TV Box, które możesz zamontować przy zwykłych odbiornikach. Z platformy skorzystasz także na urządzeniach mobilnych – laptopach, smartfonach czy tabletach.

Subskrybuj Disney+ i korzystaj z możliwości, jakie daje PAYBACK

Disney+ to – podobnie jak Netflix i inne wysoko oceniane platformy VOD – usługa płatna, z której możesz korzystać po wykupieniu miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Z pewnością zastanawiasz się, ile kosztuje Disney+ i czy wykupienie abonamentu nie będzie zbytnim obciążeniem dla twojego domowego budżetu. Jeśli zdecydujesz się na abonament miesięczny, będziesz płacić 37,99 zł. Natomiast opłacenie subskrypcji za rok z góry to koszt 379,99 zł – opcja ta jest niezwykle korzystna, ponieważ w jej ramach masz 2 miesiące za darmo. Gdy będziesz rejestrować się w serwisie, nie zapomnij o karcie PAYBACK. Disney+ to jeden z partnerów Programu. W praktyce oznacza to, że każda forma subskrypcji daje ci szansę na dodatkowe °Punkty. Możesz zdobyć nawet 6000 °Punktów, jeśli skorzystasz z kuponu promocyjnego dostępnego w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej. Zgromadzone w ten sposób °Punkty wymieniaj na atrakcyjne nagrody rzeczowe, lub karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach.