Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na ucando.pl

1 °P za 3 zł

UCANDO to młody i dynamiczny zespół tworzący sklep internetowy z częściami samochodowymi. U nas w szybki i prosty sposób kupisz części potrzebne do naprawy Twojego auta.

Nasza firma oferuje wsparcie i stara się być zawsze do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy po to, by pomóc Ci przy wyborze i zakupie części. Zawsze służymy radą, abyś na nowo odkrył radość z jazdy swoim samochodem.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Ucando.pl – sklep dla fanów czterech kółek

Ucando.pl to prawdziwa skarbnica części do samochodów, w której z pewnością znajdziesz to, czego poszukujesz. W sklepie, który tworzą młodzi i dynamiczni ludzie, można nabyć m.in. sprzęgła, hamulce, paski klinowe, filtry, opony i felgi, rozrządy, zawieszenia i amortyzatory, wycieraczki i spryskiwacze, układy kierownicze – słowem wszystko to, co jest potrzebne do naprawy Twojego auta. Asortyment jest naprawdę bogaty. Na stronie sklepu są tysiące produktów wszystkich marek samochodów, części zaś pochodzą od renomowanych producentów związanych z rynkiem motoryzacyjnym od wielu lat. Sporym ułatwieniem dla klientów jest przejrzysty i bardzo intuicyjny system poszukiwania danego produktu. Wystarczy, że klikniesz ikonę producenta, wybierzesz model, a otworzy się katalog części kompatybilnych z danym modelem auta.

Udogodnienia dla klientów

Na ucando.pl w prosty i szybki sposób można kupić potrzebne części w bardzo okazyjnych cenach. Firma stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i w razie wątpliwości służy odpowiednim wsparciem. Dlatego chcąc upewnić się, jaką część kupić do swojego samochodu, możesz zadzwonić do eksperta, by uzyskać fachową poradę. Cenne wskazówki co do montażu części znajdziesz na stronie, a wielu ciekawostek dowiesz się z firmowego bloga. Przy zakupach powyżej 299 złotych dostawa jest darmowa, a jeśli zamówiony towar okaże się złym wyborem, zawsze możesz go odesłać, otrzymując zwrot pieniędzy w ekspresowym czasie. Do tego, korzystając ze sklepu ucando.pl, zbierasz °Punkty PAYBACK, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody. Za każde wydane 3 zł otrzymujesz 1 °Punkt.