Zbieraj °Punkty PAYBACK w Canal+

5 000 °P lub więcej

Canal+ to najnowocześniejsza platforma telewizyjna w Polsce. Canal+ to przede wszystkim: 50 kanałów HD, CANAL+, dekodery z nagrywarką, Multiroom, kanały tematyczne, sport, muzyka oraz wiele więcej.


°Punkty PAYBACK są przyznawane za zakup przez internet dowolnego pakietu telewizji satelitarnej (również w ofercie łączonej z Internetem i telefonem) z oferty Canal+ przez nowych klientów.

Z oferty wyłączone są usługi „Telewizja przez internet” oraz „Telewizja na kartę”. °Punkty PAYBACK nie będą przyznawane za przedłużenie umowy obecnym abonentom Canal+.


°Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu do sklepu Canal+ za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.

°Punkty za zakup zostaną zablokowane na okres 90 dni od daty zakupu pakietu w sklepie internetowym Canal+.


Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.