Zbieraj punkty PAYBACK w Canal+

5 000 °P lub więcej

Canal+ to najnowocześniejsza platforma telewizyjna w Polsce. Canal+ to przede wszystkim: 50 kanałów HD, CANAL+, dekodery z nagrywarką, Multiroom, kanały tematyczne, sport, muzyka oraz wiele więcej.


Punkty PAYBACK są przyznawane za zakup przez internet dowolnego pakietu telewizji satelitarnej (również w ofercie łączonej z Internetem i telefonem) z oferty Canal+ przez nowych klientów.

Z oferty wyłączone są usługi „Telewizja przez internet” oraz „Telewizja na kartę”. Punkty PAYBACK nie będą przyznawane za przedłużenie umowy obecnym abonentom Canal+.


Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu do sklepu Canal+ za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.

Punkty za zakup zostaną zablokowane na okres 60 dni od daty zakupu pakietu w sklepie internetowym Canal+.


Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:


• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.


• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.


• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.


• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).