Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na orange.pl

2 000 °P lub więcej

Orange Polska jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Celem Orange Polska jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klientom poprzez osiągnięcie pozycji najchętniej wybieranego dostawcy usług telekomunikacyjnych, multimedialnych i rozrywkowych, korzystającego z nowoczesnych technologii.


°Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu zamówienia i podpisaniu nowej umowy na abonament komórkowy, przedłużeniu umowy na abonament komórkowy lub przeniesieniu numeru dla klientów indywidualnych.


°Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu na stronę Orange za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.pl, w terminie do 75 dni od daty złożenia zamówienia na orange.pl.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Od 1 stycznia 2020 r. zmieniły się zasady przyznawania °punktów PAYBACK

Promocyjne °punkty PAYBACK są przyznawane za:

  • zawarcie nowej umowy na abonament komórkowy,
  • przedłużenie umowy na abonament komórkowy,
  • przeniesienie numeru,

w sklepie internetowym orange.pl, za pośrednictwem kanałów komunikacji PAYBACK.


°Punkty PAYBACK nie są przyznawane za:

  • terminowe opłacanie faktur za usługi mobilne lub stacjonarne,
  • zakup doładowań w ofercie Orange na kartę,
  • zakup oferty Orange na kartę,
  • zawarcie umowy na internet domowy lub mobilny,
  • zakup telefonów i urządzeń w sklepie orange.pl

Od 1 stycznia 2020 nie ma również możliwości wymiany °punktów na doładowanie telefonu w ofercie Orange na kartę.

Nowe urządzenie czy umowa na wyciągnięcie ręki z orange.pl

Strona internetowa orange.pl pozwoli ci w niezwykle prosty sposób znaleźć idealne urządzenie, w tym smartfon czy tablet, a także podpisać satysfakcjonującą cię umowę w zaledwie kilka chwil. Wybierz interesujący cię pakiet lub zamów wybrany sprzęt czy usługi, a już wkrótce będziesz cieszyć się superszybkim internetem w całym domu lub rozmowami z bliskimi i znajomymi bez limitu. Spędzasz dużo czasu na grach online? Często oglądasz filmy na platformach internetowych? A może pracujesz w domu? Dzięki stabilnemu internetowi Orange nic nie powinno ci w tym przeszkodzić.

Od składania zamówień w internecie wolisz rozmowę lub bezpośredni kontakt z pracownikiem? Na orange.pl możesz również sprawdzić adres najbliższego salonu lub zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem, który odpowie na twoje pytania.

Przeczytaj: Jak wybrać operatora komórkowego?

Oferta dla klientów indywidualnych i firm

Na orange.pl znajdziesz ciekawe oferty nie tylko indywidualne, lecz także dla małych, średnich, a nawet dużych przedsiębiorstw. Atrakcyjne pakiety internetu i usług komórkowych oraz oferta telefonów stacjonarnych z pewnością pozwolą ci znaleźć idealne rozwiązanie dla twojej firmy. Na orange.pl zamówisz również urządzenia niezbędne w biurze, jak telefony czy laptopy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a nawet ratach 0%. W przypadku większych przedsiębiorstw oraz instytucji orange.pl oferuje także pełne rozwiązania technologiczne i fachową pomoc w doborze najlepszych rozwiązań.