Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na orange.pl

2 000 °P lub więcej

Operator sieci Orange jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, Internetu i transmisji danych. Oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju: telefonię komórkową, telefonię stacjonarną, mobilny i stacjonarny dostęp do Internetu, usługi multimedialne: mobilną telewizję, mobilny portal, kontent muzyczny.


Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu zamówienia i podpisaniu nowej umowy lub przedłużeniu umowy na usługi dla klientów indywidualnych: telefonia komórkowa lub Internet mobilny w ramach ofert na abonament.


Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu na stronę Orange za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.pl, w terminie do 75 dni od daty złożenia zamówienia na orange.pl.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Od 1 stycznia 2020 r. zmieniły się zasady przyznawania punktów PAYBACK

Promocyjne punkty PAYBACK są przyznawane za:

  • zawarcie nowej umowy
  • przedłużenie umowy
w sklepie internetowym orange.pl, za pośrednictwem kanałów komunikacji PAYBACK.

Punkty PAYBACK nie są przyznawane za:

  • terminowe opłacanie faktur za usługi mobilne lub stacjonarne
  • zakup doładowań w ofercie Orange na kartę

Od 1 stycznia nie ma również możliwości wymiany punktów na doładowanie telefonu w ofercie Orange na kartę.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Nowe urządzenie czy umowa na wyciągnięcie ręki z orange.pl

Strona internetowa orange.pl pozwoli ci w niezwykle prosty sposób znaleźć idealne urządzenie, w tym smartfon czy tablet, a także podpisać satysfakcjonującą cię umowę w zaledwie kilka chwil. Wybierz interesujący cię pakiet lub zamów wybrany sprzęt czy usługi, a już wkrótce będziesz cieszyć się superszybkim internetem w całym domu lub rozmowami z bliskimi i znajomymi bez limitu. Spędzasz dużo czasu na grach online? Często oglądasz filmy na platformach internetowych? A może pracujesz w domu? Dzięki stabilnemu internetowi Orange nic nie powinno ci w tym przeszkodzić.

Od składania zamówień w internecie wolisz rozmowę lub bezpośredni kontakt z pracownikiem? Na orange.pl możesz również sprawdzić adres najbliższego salonu lub zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem, który odpowie na twoje pytania.

Przeczytaj: Jak wybrać operatora komórkowego?

Oferta dla klientów indywidualnych i firm

Na orange.pl znajdziesz ciekawe oferty nie tylko indywidualne, lecz także dla małych, średnich, a nawet dużych przedsiębiorstw. Atrakcyjne pakiety internetu i usług komórkowych oraz oferta telefonów stacjonarnych z pewnością pozwolą ci znaleźć idealne rozwiązanie dla twojej firmy. Na orange.pl zamówisz również urządzenia niezbędne w biurze, jak telefony czy laptopy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a nawet ratach 0%. W przypadku większych przedsiębiorstw oraz instytucji orange.pl oferuje także pełne rozwiązania technologiczne i fachową pomoc w doborze najlepszych rozwiązań.