eBilet voucher jak wykorzystać i gdzie kupić?

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● eBilet

Jak kupować tanie bilety na ciekawe wydarzenia i mieć z tego dodatkowe korzyści?

Bilety elektroniczne coraz częściej zastępują tradycyjne, papierowe wejściówki. Dziś nie musisz nawet drukować otrzymanych e-mailem biletów. Wystarczy, że przy wejściu na koncert lub imprezę sportową pokażesz kod w aplikacji na swoim smartfonie. eBilet można kupić dla siebie lub sprawić prezent bliskiej osobie i podarować jej voucher na dowolnie wybrane wydarzenie. Jeśli masz kartę PAYBACK, możesz np. kupić bon podarunkowy do wykorzystania na platformie eBilet.pl.

Na jakie wydarzenia można kupić eBilet?

Bilet elektroniczny na eBilet kupisz na konkretne wydarzenie kulturalne lub sportowe. Jeśli nie możesz się zdecydować lub chcesz zrobić niespodziankę komuś bliskiemu, kup voucher upominkowy i pozwól osobie obdarowanej zadecydować samodzielnie. Może wybierze koncert muzyki filmowej lub mecz siatkówki? Możliwości jest wiele, a portal rezerwacyjny ciągle aktualizuje listę dostępnych imprez. Pamiętaj, że elektroniczne bilety w formie voucherów mają określony termin realizacji. Nie zwlekaj z rezerwacją, bo wejściówki na popularne wydarzenia szybko się kończą.

Gdzie kupić bilet elektroniczny?

Bilety elektroniczne kupisz za pośrednictwem portali rezerwacyjnych, takich jak Goingapp.pl czy eBilet.pl. Korzystaj tylko ze sprawdzonych pośredników, którzy gwarantują miejsca na wybrane wydarzenie i oferują bezpieczne formy płatności. Na tego typu stronach często pojawiają się promocje, jednak nie daj się skusić zbyt niskim cenom. Media niejednokrotnie informowały o nieuczciwych pośrednikach, którzy sprzedawali fałszywe wejściówki na wydarzenia.

Jak kupować tanie bilety? Praktyczne wskazówki

Bogate życie kulturalne nie musi wiązać się z ogromnymi wydatkami. Na bilety do kina lub teatru nie trzeba wydawać fortuny – wystarczy, że znajdziesz dobry sposób, by zaoszczędzić. Jak zdobyć tanie bilety na ciekawe wydarzenia?

 • Kupuj w przedsprzedaży – nie jest tajemnicą, że bilety kupione we wcześniejszym terminie są tańsze od tych nabywanych kilka dni przed wydarzeniem. Najniższe ceny mają te dostępne w przedsprzedaży. Warto także spróbować swoich sił w konkursie, w którym główną nagrodą jest bilet na wybrane przez ciebie wydarzenie.
 • Nie bój się programów partnerskich – jeśli jesteś kinomanem i bywasz w kinie średnio 4 razy w miesiącu, dołącz do programu partnerskiego. Niektóre kina oferują kartę, która umożliwia nielimitowany dostęp do wszystkich seansów oraz zniżki na napoje i przekąski. Miesięczny abonament będzie dużo niższy niż kwota, którą zwykle wydajesz na wszystkie wizyty w kinie.
 • Porada: w PAYBACK możesz wymienić zebrane punkty na voucher i oderbać tanie bilety do kina
 • Recenzuj – jeśli prowadzisz bloga o tematyce kulturalnej, możesz dostać darmowe bilety na różne wydarzenia w zamian za ich recenzje.
 • Kupuj tanie bilety z kartą PAYBACK – jeśli jesteś uczestnikiem Programu, możesz odebrać bilety do kina w sieci Multikino.

Karta upominkowa IKEA – gdzie kupić? Jak działa?
Karty upominkowe IKEA
Gdzie kupić? Jak działa?
Karta podarunkowa Amazon – gdzie kupić? Jak działa?
Karty podarunkowe Amazon
Sprawdź jak działają
Tańsze wakacje z voucherem do booking
Tańszy sposób na podróże?
Sprawdź voucher do Booking

Bilet Otwarty eBilet – jeden voucher, wiele możliwości na różne okazje

Jeśli jesteś uczestnikiem Programu PAYBACK, możesz wymienić swoje punkty na kartę podarunkową do wykorzystania w ramach platformy eBilet.pl. A stąd już tylko kilka kroków dzieli cię od zakupu Biletu Otwartego. To voucher upominkowy do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, który pozwala wybrać bilet na dowolną imprezę z repertuaru dostępnego na stronie eBilet.pl.

Wartość Biletu Otwartego rozpoczyna się od 50 zł i tylko od ciebie lub osoby obdarowanej zależy, na jakie wydarzenie zostanie on wykorzystany. Jeśli chcesz podarować voucher na prezent, możesz wybrać kupon w wersji tradycyjnej – będzie wówczas wydrukowany na eleganckim papierze.

Karta podarunkowa eBilet.pl

Jeśli masz już na swoim koncie punkty PAYBACK, możesz wymienić je na kartę podarunkową do wykorzystania na platformie eBilet.pl. Voucher o wartości 50 zł dostaniesz już za 5500 pkt. Dostępne są też karty podarunkowe o wartości 25 zł, nie oznacza to jednak, że musisz wybierać wydarzenia w tych przedziałach cenowych – za pomocą karty podarunkowej obniżysz cenę dowolnego biletu na wydarzenie promowane na platformie eBilet.pl, a resztę kwoty wpłacisz w tradycyjny sposób.

Kartę podarunkową eBilet.pl wykorzystaj w następujący sposób:

 • wejdź na stronę www.ebilet.pl;
 • wybierz interesujące cię wydarzenie;
 • zamów wybraną liczbę biletów i przejdź do panelu „Płatność”;
 • w polu „Voucher eBilet” wpisz unikatowy kod widoczny na twojej karcie podarunkowej;
 • w e-mailu znajdziesz bilet elektroniczny na wybrane wydarzenie;
 • bilet z widocznym kodem pokaż przed wejściem na imprezę (nie musisz go drukować, wystarczy, że wyświetlisz go na smartfonie).

Możliwość wymiany punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na ebilet nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę podarunkową do ebilet z dopłatą gotówkową. Przykłady:

 • Karta podarunkowa ebilet 25 PLN - wymiana minimum 250°P (10%) oraz dopłata 25 PLN
 • Karta podarunkowa ebilet 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych ebilet uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych. Pełna oferta kartpodarunkowych eBilet, na któe można wymienić punkty PAYBACK znajduje się w tym linku.

Inne korzyści dla uczestników Programu PAYBACK

Tańsze bilety na wydarzenia kulturalne to jedna z wielu korzyści, na jakie możesz liczyć jako aktywny uczestnik Programu PAYBACK. Zebrane punkty wymień na atrakcyjne nagrody, kolejne vouchery lub wykorzystaj do obniżenia rachunku za zakupy w stacjonarnych sklepach partnerskich.

Zbieranie punktów, za które możesz kupić tańsze bilety na koncert lub imprezę sportową, jest prostsze, niż myślisz. Wystarczy, że:

 • robisz zakupy w sklepach partnerskich – wśród ponad 250 partnerów Programu z pewnością znajdziesz marki, które znasz i lubisz;
 • podczas zakupów u stacjonarnych partnerów, takich jak markety budowlane PSB Mrówka, czy stacje benzynowe bp Polska, okażesz swoją kartę PAYBACK;
 • będziesz chodzić do Multikina na wybrane seanse;
 • aktywujesz kupony promocyjne, dzięki którym za zakupy u wybranego partnera na twoje konto trafi dwa lub nawet trzy razy więcej punktów PAYBACK.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.