Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na OleOle!

1 °P  za 3 zł

Sprzęty renomowanych firm na oleole.pl

Na stronie oleole.pl możesz kupić rozmaite urządzenia i akcesoria najbardziej znanych i cenionych firm. Znajdziesz tam między innymi produkty takich firm jak Amica, Electrolux, Samsung, Siemens, Bosch, Sony, Philips, Lenovo czy Indesit. Rozmaite produkty, w tym RTV, AGD, sprzęty sportowe, narzędzia, kamery, konsole, drony czy telefony, zostały przejrzyście podzielone na kategorie, dzięki czemu z pewnością uda ci się znaleźć to, czego szukasz. A po złożeniu zamówienia możesz śledzić jego status, również za pośrednictwem strony oleole.pl.

W sklepie internetowym kupisz także sprzęt w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rozejrzyj się w zakładkach „Promocje” i „Outlet”, a z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Klienci chętnie wybierają oleole.pl również ze względu na niezwykle korzystną opcję dostawy. Możesz zdecydować się między innymi na bezpłatny odbiór w jednym z wielu punktów lub otrzymać towar kurierem, w przypadku towaru za co najmniej 99 złotych wysyłka jest darmowa.

Nie jesteś gotowy na większy wydatek, ale nie chcesz odkładać zakupów? Pomyśl nad oferowaną przez oleole.pl opcją rat 0%.

Oferta dla firm – sprzęt w leasingu

Oleole.pl kieruje swoją ofertę nie tylko do klientów indywidualnych, lecz także do firm. Jednym z udogodnień jest możliwość wzięcia sprzętu w leasing. Nie musisz nawet wychodzić z firmy, wystarczy tylko, że podasz dane przedsiębiorstwa oraz wybrany sprzęt w cenie co najmniej 615 złotych brutto. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na oleole.pl i ciesz się swoim nowym urządzeniem!