Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na OleOle!

1 °P za 3 zł

OleOle! to sklep internetowy dysponujący szeroką ofertą towarów RTV, AGD, foto, wideo oraz oferujący komputery, nawigacje i telefony.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Sprzęty renomowanych firm na oleole.pl

Na stronie oleole.pl możesz kupić rozmaite urządzenia i akcesoria najbardziej znanych i cenionych firm. Znajdziesz tam między innymi produkty takich firm jak Amica, Electrolux, Samsung, Siemens, Bosch, Sony, Philips, Lenovo czy Indesit. Rozmaite produkty, w tym RTV, AGD, sprzęty sportowe, narzędzia, kamery, konsole, drony czy telefony, zostały przejrzyście podzielone na kategorie, dzięki czemu z pewnością uda ci się znaleźć to, czego szukasz. A po złożeniu zamówienia możesz śledzić jego status, również za pośrednictwem strony oleole.pl.

W sklepie internetowym kupisz także sprzęt w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rozejrzyj się w zakładkach „Promocje” i „Outlet”, a z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Klienci chętnie wybierają oleole.pl również ze względu na niezwykle korzystną opcję dostawy. Możesz zdecydować się między innymi na bezpłatny odbiór w jednym z wielu punktów lub otrzymać towar kurierem, w przypadku towaru za co najmniej 99 złotych wysyłka jest darmowa.

Nie jesteś gotowy na większy wydatek, ale nie chcesz odkładać zakupów? Pomyśl nad oferowaną przez oleole.pl opcją rat 0%.

Oferta dla firm – sprzęt w leasingu

Oleole.pl kieruje swoją ofertę nie tylko do klientów indywidualnych, lecz także do firm. Jednym z udogodnień jest możliwość wzięcia sprzętu w leasing. Nie musisz nawet wychodzić z firmy, wystarczy tylko, że podasz dane przedsiębiorstwa oraz wybrany sprzęt w cenie co najmniej 615 złotych brutto. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na oleole.pl i ciesz się swoim nowym urządzeniem!