Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na euro.com.pl

1 °P za 3 zł

Euro.com.pl jest największym w Polsce sklepem internetowym oferującym elektronikę użytkową i sprzęt gospodarstwa domowego.

*Punkty PAYBACK naliczane są tylko i wyłącznie za zakupy dokonywane w sklepie internetowym Euro.com.pl. Punkty PAYBACK nie są przyznawane za rezerwację produktów w sklepie internetowym Euro.com.pl, z odbiorem i płatnością dokonywanymi w sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Euro.com.pl – tysiące produktów w zasięgu ręki

W sklepie internetowym Euro.com.pl można znaleźć tysiące produktów z kategorii RTV i AGD. Co więcej, sieć jest autoryzowanym dystrybutorem znaczących marek, które są dostępne na rynku od wielu lat, a co za tym idzie, mają swoich wiernych klientów. Sklep oferuje możliwość zakupu na raty, co pozwala na wybranie wysokiej jakości sprzętu i dogodne rozłożenie kwoty. Warto czekać na promocyjne raty 0%. Najatrakcyjniejsze są akcje pozwalające rozłożyć koszt zakupu nawet na 60 rat.

Ciekawą propozycją jest także możliwość dodatkowego ubezpieczenia zakupionego sprzętu. Takie ubezpieczenie pozwala między innymi na wymianę urządzenia na nowe w razie jego uszkodzenia.

Wygodne zakupy na Euro.com.pl

Kupowanie przez serwis Euro.com.pl jest bardzo wygodne. Przejrzyście przedstawiona oferta została podzielona na kategorie, które ułatwiają wyszukanie odpowiedniego sprzętu. W czasie poszukiwań można też skorzystać z filtrów z takimi opcjami jak m.in. konkretna marka, zakres cenowy czy funkcje, w jakie wyposażone są dane urządzenia. Za zakupy można zapłacić online i zamówić kuriera. Zaoszczędzić na zakupach można również, korzystając z wielu promocji na wybrane produkty. Ciekawym rozwiązaniem są także dostępne karty podarunkowe o różnych nominałach, którymi można obniżać wartość zakupów, bądź wręczyć bliskiej osobie jako prezent.