Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na euro.com.pl

1 °P  za 3 zł

Euro.com.pl – tysiące produktów w zasięgu ręki

W sklepie internetowym Euro.com.pl można znaleźć tysiące produktów z kategorii RTV i AGD. Co więcej, sieć jest autoryzowanym dystrybutorem znaczących marek, które są dostępne na rynku od wielu lat, a co za tym idzie, mają swoich wiernych klientów. Sklep oferuje możliwość zakupu na raty, co pozwala na wybranie wysokiej jakości sprzętu i dogodne rozłożenie kwoty. Warto czekać na promocyjne raty 0%. Najatrakcyjniejsze są akcje pozwalające rozłożyć koszt zakupu nawet na 60 rat.

Ciekawą propozycją jest także możliwość dodatkowego ubezpieczenia zakupionego sprzętu. Takie ubezpieczenie pozwala między innymi na wymianę urządzenia na nowe w razie jego uszkodzenia.

Wygodne zakupy na Euro.com.pl

Kupowanie przez serwis Euro.com.pl jest bardzo wygodne. Przejrzyście przedstawiona oferta została podzielona na kategorie, które ułatwiają wyszukanie odpowiedniego sprzętu. W czasie poszukiwań można też skorzystać z filtrów z takimi opcjami jak m.in. konkretna marka, zakres cenowy czy funkcje, w jakie wyposażone są dane urządzenia. Za zakupy można zapłacić online i zamówić kuriera. Zaoszczędzić na zakupach można również, korzystając z wielu promocji na wybrane produkty. Ciekawym rozwiązaniem są także dostępne karty podarunkowe o różnych nominałach, którymi można obniżać wartość zakupów, bądź wręczyć bliskiej osobie jako prezent.