Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na morele.net

1 °P  za 5 zł

Wybierz najlepszy sprzęt do domu i biura z Morele.net

Morele.net to sklep internetowy działający na rynku już od blisko 20 lat. W jego ofercie znajdziesz m.in. sprzęt RTV i AGD, a także smartfony, laptopy, akcesoria do elektroniki oraz podzespoły komputerowe – wszystko to, co w znacznej mierze ułatwi ci codzienne funkcjonowanie w domu i w pracy.

Dużym plusem jest to, że zakupy robisz w wygodny sposób, w zaciszu własnego domu. Towar jest oferowany w przystępnych cenach i dostarczany bezpośrednio pod twoje drzwi. Możesz też liczyć na różnego rodzaju usługi oraz pomoc w doborze najlepszych dla siebie rozwiązań. Sklep ten już wielokrotnie był doceniany przez konsumentów. Kupując w sklepie Morele.net, stawiasz na jakość, różnorodność i dobre ceny.

Kupuj elektronikę i zbieraj °Punkty PAYBACK

Zakupy w Morele.net to coś więcej niż tylko możliwość nabycia elektroniki użytkowej w przystępnych cenach. Jednocześnie możesz zbierać °Punkty w Programie PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 °Punkt. Pamiętaj, żeby zawsze logować się do sklepu przez nas serwis lub aplikację – tylko wtedy środki zostaną dodane do twojego konta.

Kiedy aktywujesz kupony dostępne w serwisie lub w aplikacji, zyskujesz więcej °Punktów PAYBACK. Dzięki temu liczba środków na twoim koncie szybko wzrośnie i nie będziesz musiał długo czekać na wymarzoną nagrodę w Programie. °Punkty możesz też zamienić na kartę podarunkową do morele.net i dzięki temu oszczędzić obniżając wartość kolejnych zakupów w tym sklepie.