Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na morele.net

1 °P za 5 zł

Morele to jeden z największych i najpopularniejszych sklepów komputerowych w Polsce. W szerokiej ofercie sklepu można znaleźć wysokiej klasy laptopy, komputery na każdą kieszeń, wydajne podzespoły komputerowe oraz urządzenia peryferyjne.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Wybierz najlepszy sprzęt do domu i biura z Morele.net

Morele.net to sklep internetowy działający na rynku już od blisko 20 lat. W jego ofercie znajdziesz m.in. sprzęt RTV i AGD, a także smartfony, laptopy, akcesoria do elektroniki oraz podzespoły komputerowe – wszystko to, co w znacznej mierze ułatwi ci codzienne funkcjonowanie w domu i w pracy.

Dużym plusem jest to, że zakupy robisz w wygodny sposób, w zaciszu własnego domu. Towar jest oferowany w przystępnych cenach i dostarczany bezpośrednio pod twoje drzwi. Możesz też liczyć na różnego rodzaju usługi oraz pomoc w doborze najlepszych dla siebie rozwiązań. Sklep ten już wielokrotnie był doceniany przez konsumentów. Kupując w sklepie Morele.net, stawiasz na jakość, różnorodność i dobre ceny.

Kupuj elektronikę i zbieraj °Punkty PAYBACK

Zakupy w Morele.net to coś więcej niż tylko możliwość nabycia elektroniki użytkowej w przystępnych cenach. Jednocześnie możesz zbierać °Punkty w Programie PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 °Punkt. Pamiętaj, żeby zawsze logować się do sklepu przez nas serwis lub aplikację – tylko wtedy środki zostaną dodane do twojego konta.

Kiedy aktywujesz kupony dostępne w serwisie lub w aplikacji, zyskujesz więcej °Punktów PAYBACK. Dzięki temu liczba środków na twoim koncie szybko wzrośnie i nie będziesz musiał długo czekać na wymarzoną nagrodę w Programie. °Punkty możesz też zamienić na kartę podarunkową do morele.net i dzięki temu oszczędzić obniżając wartość kolejnych zakupów w tym sklepie.