Morele karta podarunkowa - jak odebrać za punkty PAYBACK i oszczędzić

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● morele.net karta podarunkowa

Zakupy sprzętu elektronicznego nie należą do codziennych wydatków. Często wiążą się one z dużymi kosztami. Trzeba też odpowiedzialnie podjąć decyzję o konkretnym modelu oraz sklepie, w którym zostanie on zakupiony. Jest to duże obciążenie dla budżetu domowego, ale jak się okazuje, można na takich zakupach zaoszczędzić dzięki karcie podarunkowej do morele.net.

Tego rodzaju karta dostępna jest dla aktywnych uczestników Programu Bonusowego PAYBACK. Dzięki zebranym punktom otrzymasz vouchery do sklepów z elektroniką, w tym do morele.net i w ten sposób obniżysz rachunek za swoje zakupy lub pokryjesz go w całości, w zależności od tego, co kupujesz. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na wymianę punktów PAYBACK akurat na karty podarunkowe do sklepu internetowego morele.net.

Morele.net – co to za sklep i co w nim kupimy?

Morele.net to sklep internetowy, który już od dłuższego czasu jest partnerem Programu PAYBACK. W ramach współpracy można zbierać tam kolejne punkty podstawowe, a także po aktywowaniu dostępnych kuponów punkty premiowe. Współpraca jest dynamiczna i od jakiegoś czasu możesz także korzystać z kart podarunkowych od PAYBACK do sklepu morele.net.

Jakie usługi oferuje swoim klientom morele.net?

Morele.net to coś więcej niż zwykły sklep internetowy. Świadczyć może o tym fakt, że oferuje on klientom szereg różnego rodzaju usług dodatkowych. Służy także poradnictwem na wielu poziomach. Jednym z ciekawszych są recenzje oferowanych w sklepie produktów oraz poradniki w formie filmów prezentowanych w serwisach społecznościowych. Na stronie samego sklepu również znajdziesz ciekawe artykuły poradnikowe dotyczące wyboru sprzętu. Są dostępne także różnego rodzaju rankingi i porównania. Wszystko po to, aby jak najbardziej ułatwić ci wybór najlepszego sprzętu.

Wiele usług sklepu skierowanych jest też do osób kupujących sprzęt elektroniczny, a w szczególności komputery. Wśród nich wymienić można między innymi: montaż komputera, aktualizację BIOS-u płyty głównej czy montaż komputera wraz z instalacją systemu operacyjnego. Można też zdecydować się na zamówienie zabezpieczenia smartfona specjalną folią ochronną, która minimalizuje ryzyko uszkodzenia ekranu podczas codziennego użytkowania telefonu komórkowego. To tylko część z proponowanych usług przy zakupie sprzętu.

Ciekawym rozwiązaniem jest też płatny pakiet MAX, w ramach którego klienci mogą korzystać z darmowej dostawy zakupów o wartości już od 39,99 zł. Daje on także możliwość zwrotu produktów zakupionych w sklepie nawet do 30 dni.

Finansowanie zakupów w morele.net – jakie są możliwości?

Sklep morele.net wychodzi naprzeciw swoim klientom również jeśli chodzi o sposoby odbioru zamówień i ich opłacenia. Do wyboru masz możliwość zamówienia produktów do wybranego przez siebie punktu odbioru lub dostawę kurierem. W przypadku finansowania zakupów możesz zdecydować się na opłatę zamówienia z góry przelewem błyskawicznym lub kodem BLIK. Możesz też zdecydować się na wykorzystanie karty płatniczej lub wykonać tradycyjny przelew. Przy dużych zakupach jest także możliwość rozłożenia płatności na raty lub wzięcie sprzętu w leasing.

Jak się okazuje, na takich zakupach możesz też oszczędzić, wykorzystując jeszcze jedną opcję sfinansowania swoich zakupów. Jest to voucher dla użytkowników Programu PAYBACK, o którym przeczytasz więcej poniżej.

Oszczędzanie na zakupach w morele.net? Tak, to możliwe dzięki voucherom od PAYBACK!

Już wiesz, że możesz oszczędzić na zakupie sprzętu elektronicznego i innych produktów oferowanych przez morele.net wraz z Programem PAYBACK. Z pewnością zastanawiasz się, jak to możliwe?

Jeżeli jesteś aktywnym uczestnikiem Programu i zbierasz regularnie punkty, możesz je wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest ich wymiana na vouchery o różnej wartości do sklepu partnerskiego morele.net. Korzystając z nich, możesz pokryć wartość całych zakupów lub ich części, a resztę kwoty dopłacić w tradycyjny sposób. Takie rozwiązanie pozwala ci oszczędzić na wydatkach związanych z wyposażaniem domu czy ogrodu, a także zakupie różnego rodzaju gadżetów i akcesoriów sportowych.

Sprawdź, jakie opcje voucherów masz do wyboru

Karty podarunkowe do morele.net od Programu PAYBACK dostępne są w różnych nominałach. To pozwala na wybór takiej, która będzie najlepiej dopasowana do twoich możliwości i potrzeb. Aktualnie w ramach uczestnictwa w Programie możesz zdecydować się na karty o nominałach od 50 zł.

Pełna oferta kart podarunkowych, które odbierzesz za punkty PAYBACK dostępna jest pod tym adresem.

Karta upominkowa IKEA – gdzie kupić? Jak działa?
Karty upominkowe IKEA
Gdzie kupić? Jak działa?
Pomysł na prezent z kartami podarunkowymi do Allegro
Karty podarunkowe do Allegro
To świetny pomysł na prezent>>
Karta podarunkowa RTV EURO AGD
Karta podarunkowa RTV EURO AGD
Zasady używania >>>

W jaki sposób można uzyskać voucher do morele.net? Jak go zrealizować?

Kiedy już uzbierasz odpowiednią liczbę punktów, wejdź w zakładkę na naszej stronie lub w aplikacji PAYBACK. Wybierz interesujący cię voucher i umieść go w koszyku. Następnie postępuj według wskazówek. Cała transakcja przebiega podobnie jak w przypadku tradycyjnych zakupów, z tym że zamiast wykorzystywać pieniądze do opłacenia vouchera, nabędziesz go przy pomocy zebranych wcześniej punktów. Jeżeli zechcesz zrealizować voucher, pamiętaj o tym, że możesz go wykorzystać na stronie morele.net, ale także na innych serwisach należących do sklepu. Są to między innymi strony takie jak: hulahup.pl, amfora.pl, trenujesz.pl, digitalo.pl, ubieramy.pl czy meblujesz.pl. To, gdzie jeszcze możesz wykorzystać kartę podarunkową, zawsze sprawdzisz na stronie z voucherem.

Pamiętaj też, aby zawsze przed zakupem vouchera sprawdzić warunki jego realizacji. Pozwoli ci to w pełni wykorzystać możliwości, jakie on daje, a także uniknąć błędów.

Możliwość wymiany punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na voucher do Morele.net nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę podarunkową do Morele.net z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Karta podarunkowa Morele.net 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN
  • Karta podarunkowa Morele.net 100 PLN - wymiana minimum 1000°P (10%) oraz dopłata 100 PLN
  • Karta podarunkowa Morele.net 150 PLN - wymiana minimum 1500°P (10%) oraz dopłata 150 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych Morele.net uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.