Punkty PAYBACK

Rodzaje punktów

Punkty do wykorzystania - możesz wymienić je na nagrody i vouchery, albo obniżyć nimi cenę zakupów lub paliwa!

Punkty oczekujące – niektórych punktów (np. za transakcje w sklepach online) nie możesz wykorzystać od razu. Ich odblokowanie zazwyczaj trwa do 30 dni. Dokładną datę odblokowania znajdziesz w szczegółach transakcji.

Punkty wygasające - punkty zebrane ponad 3 lata temu zostaną automatycznie wygaszone 29.02. Jeżeli na swoim koncie widzisz wygasające punkty, nie czekaj, wykorzystaj je od razu!

Zbieranie punktów

Aby zbierać punkty, pokaż swoją kartę (plastikową, papierową albo w aplikacji) podczas zakupów w sklepach stacjonarnych.

Podczas zakupów online, pamiętaj, aby zaczynać je na stronie PAYBACK.pl - tylko w ten sposób możemy Cię rozpoznać jako uczestnika Programu i nagrodzić za zakupy. Dowiedz się więcej jak robić zakupy z PAYBACK w sklepach online w sekcji Jak to działa.

Możesz zbierać nawet więcej punktów korzystając z kuponów! Aktywuj je przed zakupami i ciesz się dodatkowymi punktami.

Czas naliczenia punktów

Czas naliczenia punktów zależy od sklepu, w którym robisz zakupy. Zazwyczaj naliczamy punkty w ciągu 7 dni od daty transakcji, ale czas ten może się wydłużyć nawet do 30 dni. Zapoznaj się z zasadami przyznawania punktów na stronach sklepów stacjonarnych oraz online.

Brak naliczonych punktów

Niektóre sklepy mają szczególne warunki, które muszą zostać spełnione przed naliczeniem punktów. Więcej szczegółów o naliczaniu punktów za zakupy online znajdziesz w sekcji Jak to działa.

Punkty za kupony, dodatkowe promocje lub udział w konkursach, naliczane są w zależności od sklepu i regulaminu promocji. Czasami naliczenie punktów może nastąpić nawet 45 dni po zakończeniu promocji. Szczegółowe informacje o zasadach naliczania punktów zawsze znajdziesz w szczegółach kuponu lub na stronach sklepów stacjonarnych oraz online.

Jeżeli spełniasz wszystkie warunki promocji, albo po 30 dniach od zakupów bez wykorzystania kuponów i dodatkowych promocji, na swoim koncie nadal nie widzisz naliczonych punktów, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego albo pod numerem 801 044 440 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

Sprawdzimy. Pomożemy. Wszystko będzie dobrze! :)

Wymiana punktów na zakupy

W niektórych sklepach możesz obniżyć cenę zakupów punktami. W tym celu wyraź taką chęć przy kasie, zeskanuj kartę PAYBACK i wpisz pin (dzień i miesiąc urodzenia, które wykorzystujesz do logowania do swojego konta PAYBACK) lub zaznacz odpowiednie pole w formularzu przy zakupach online.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą i z chęcią pomożemy!