Kupony w aplikacji – zbieraj punkty i odbieraj atrakcyjne nagrody

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK
● Kupony w aplikacji


Data publikacji: 19.11.2020

Piotrek lubi nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają mu funkcjonowanie na co dzień. Jest też typowym gadżeciarzem, dlatego w swoim telefonie ma wiele aplikacji, z których regularnie korzysta – m.in. kupuje bilety na komunikację miejską, płaci za zakupy i wykonuje wiele innych czynności. Jest również aktywnym uczestnikiem programów lojalnościowych, dlatego chętnie korzysta z aplikacji przez nie oferowanych. Jedną z nich jest aplikacja PAYBACK, która w znaczny sposób ułatwia mu zbieranie punktów podstawowych i promocyjnych. Korzystając z tej aplikacji, Piotrek może też oszczędzać na wiele sposobów, a przede wszystkim szybciej odbierać nagrody dostępne w Programie.

Zbieranie punktów dzięki kuponom w aplikacji jest jeszcze szybsze

Aplikacja PAYBACK ma wiele funkcji. Piotrek bardzo często z niej korzysta i regularnie sprawdza, jakie kupony są aktualnie dostępne. Doskonale wie, że to właśnie w aplikacji czekają na niego wyjątkowo korzystne oferty, niekiedy lepsze niż te, które są dostępne na stronie Programu. Oprócz tego otrzymuje wysyłane przez Program powiadomienia push, czyli krótkie wiadomości o najciekawszych promocjach oferowanych przez Program oraz jego wybranych partnerów. Na stronie głównej aplikacji również są zamieszczane tego typu informacje. Wszystko to pozwala Piotrkowi oszczędzać na zakupach. A dzięki temu, że przy dokonywaniu transakcji w swoich ulubionych sklepach stacjonarnych i internetowych okazuje kartę PAYBACK, zbiera punkty. Aktywując kupony, otrzymuje także punkty promocyjne u oferujących je partnerów PAYBACK. To pozwala szybciej zwiększyć saldo punktów, a następnie wykorzystać zgromadzone środki w jeden z kilku sposobów.

Szybsze zbieranie punktów to szybsze odbieranie nagród PAYBACK

Piotrek chętnie korzysta z kuponów dostępnych w aplikacji, gdyż dzięki szybszemu zbieraniu punktów może częściej i szybciej odbierać nagrody dla uczestników Programu PAYBACK. Do wyboru ma kilka opcji. Podobnie jak wielu innych uczestników, chętnie korzysta z możliwości wymiany zgromadzonych środków na różnego rodzaju nagrody rzeczowe. Ponieważ lubi gadżety i nowoczesne rozwiązania, chętnie wybiera produkty z działu Elektronika. Do wyboru ma też sprzęt RTV i AGD, a nawet produkty, które doskonale sprawdzą się jako prezenty na różne okazje. Często, kiedy szuka inspiracji na prezenty dla bliskich sobie osób, wymienia punkty na vouchery do sklepów partnerów PAYBACK. Dzięki temu, że są one dostępne w różnych nominałach, może wybrać taki, który najlepiej odpowiada jego możliwościom finansowym oraz okazji, z jakiej chce wręczyć taki podarunek. Osoba, która otrzyma ten prezent, samodzielnie zdecyduje, w jaki sposób i kiedy go wykorzysta. Voucher pokrywa całą wartość zakupu lub jego część – pozostałą kwotę można dopłacić w wygodny dla siebie sposób.

Przydatny artykuł: Porada Alicji na temat naszego sklepu, w którym odbierzesz nagrody!

Oszczędzanie z PAYBACK – obniżanie wartości rachunków za zakupy u partnerów stacjonarnych

Punkty PAYBACK dają Piotrkowi jeszcze jedną możliwość oszczędzania na zakupach. Nie tylko może wymieniać je na atrakcyjne nagrody rzeczowe lub vouchery, lecz także wykorzystywać do tego, aby obniżyć wysokość rachunku za zakupy. Taka opcja jest dostępna u wybranych partnerów stacjonarnych, m.in. na stacjach bp Polska, drogeriach dm, sieciach kin Multikino oraz w PSB Mrówka, czy też sklepach dla zwierząt Maxi Zoo.

Kiedy Piotrek jest w sklepie i chce skorzystać z takiego rozwiązania, wystarczy, że przy kasie pokaże kasjerowi do zeskanowania kartę w aplikacji, a następnie powie, ile punktów chce wykorzystać. Jeżeli jest ich za mało, aby pokryć wartość całego rachunku, bez problemu może dopłacić resztę należności za pomocą gotówki lub kartą płatniczą. W ten sposób jest w stanie zaoszczędzić sporo na swoich codziennych zakupach.

Oszczędnicka radzi:

Muszę się Wam do czegoś przyznać. Nie jestem zwolenniczką aplikacji mobilnych. Dość mało korzystam z telefonu do celów innych niż dzwonienie i szczerze mówiąc, bardzo długo opierałam się przed zakupem smartfona… I wprawdzie mam go już kilka lat, ale oprócz komunikatorów i Instagrama nie miałam na nim zbyt wiele aplikacji.


Jednak jakiś czas temu ściągnęłam aplikację PAYBACK i zaskoczyła mnie jej przyjazność, jeśli mogę to tak nazwać. To nie jest aplikacja, która wymaga naszej uwagi i podstępnie zabiera nasz czas. To prawdziwa pomoc w niemal bezwysiłkowym oszczędzaniu.


Po włączeniu aplikacji przejrzałam wszystkie dostępne kupony i od razu aktywowałam te, które mnie interesowały. Dzięki temu zbieranie punktów znacząco przyspiesza, bo dużo z tych kuponów wielokrotnie pomnaża podstawowe wartości.


Jeśli myślę o jakimś zakupie, sprawdzam, czy nie ma jakichś nowych kuponów. Oczywiście samo zbieranie punktów też jest okej, ale jeśli można mieć ich więcej, niemal zupełnie bez wysiłku, to dlaczego nie skorzystać?

Alicja Oszczędnicka

Na co dzień zarządza projektami w dużej korporacji, a po godzinach prowadzi bloga http://oszczednicka.pl/ na którym dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi finansów rodzinnych, sprawdzonymi sposobami na zarządzanie domowym budżetem i wydatkami. Mama dwóch łobuziaków i żona Oszczędnickiego. Autorka książki „Finanse domowe krok po kroku” wydanej w 2016 roku.

Zacznij oszczędzać dzięki zebranym °punktom PAYBACK