Program PAYBACK – jaki jest przelicznik punktów na złotówki?

Strona GłównaPAYBACK EkstraPorady ● Przelicznik punktów PAYBACK

Zbieranie punktów PAYBACK daje uczestnikom Programu wiele możliwości. Część z nich decyduje się na wymianę zebranych środków na nagrody rzeczowe. Ciekawą opcją jest obniżanie przy pomocy punktów rachunków za zakupy u partnerów stacjonarnych i w niektórych sklepach online. Wówczas stosuje się specjalny przelicznik na złotówki.

Każdy z partnerów, u którego możliwe jest takie działanie, ma swój własny przelicznik, który zamienia punkty PAYBACK na złotówki. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące obniżania rachunków za zakupy przy pomocy punktów, a także krótką charakterystykę sklepów partnerskich PAYBACK i tego, jak można zbierać w nich środki.

Od teraz możesz policzyć, ile zgarniesz punktów za zakupy z kuponem - kliknij w baner ⬇️

Partnerzy stacjonarni PAYBACK

Program PAYBACK cały czas się rozwija, podobnie jak sieć jego partnerów stacjonarnych i online. Na liście sklepów stacjonarnych, w których możesz zbierać punkty, znajduje się m.in. sieć drogerii dm. Za każde wydane na zakupy 2 zł otrzymasz 1 punkt. Podobny przelicznik jest stosowany m.in. w CUK Ubezpieczenia, z kolei w takich sklepach jak Al.Capone otrzymasz 1 punkt za wydanie 2 zł. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku salonów sprzedaży Fly.pl oraz sieci Wild Bean Cafee. Tyle samo punktów wpłynie też na twoje konto za zakup biletów i zestawów barowych w Multikinie. Również tankując paliwa na stacjach bp, zasilisz swoje konto środkami – otrzymasz 3 punkty PAYBACK za każde kupione 2 litry paliwa, możesz też zbierać punkty za korzystanie z usług myjni samochodowych u tego Partnera.

Partnerzy online PAYBACK – wybrane przykłady

Wśród partnerów online znajdziesz różnorodne sklepy i usługodawców. Jednym z nich jest Allegro, czyli serwis internetowy, gdzie kupisz praktycznie wszystko. W tym przypadku przelicznik punktów jest następujący: za każde wydane 5 zł otrzymasz 1 punkt. W przypadku większości partnerów online za każde wydane 3 zł zyskujesz 1 punkt PAYBACK. Wśród partnerów online można znaleźć nie tylko sklepy, lecz także m.in. sieci telefonii komórkowej i instytucje finansowe, a także platformy VOD. Jeżeli chcesz dokładnie sprawdzić, ile punktów dostaniesz u konkretnego partnera Programu, na stronie lub w aplikacji PAYBACK otwórz zakładkę Sklepy online.

Ile punktów PAYBACK otrzymam w poszczególnych sklepach online

Partner
Ile punktów PAYBACK za złotówkę/euro
Allegro
5 zł = 1 Punkt
Empik
5 zł = 1 Punkt
Booking
1€ = 2 Punkty
Fly
2 zł = 1 Punkt
Groupon
3 zł = 1 Punkt
H&M
1€ = 2 Punkty
Lidl Online
1 °P za 4 zł
Biedronka Home
1 °P za 4 zł
Pozostałe sklepy online
3 zł = 1 Punkt

Ile punktów PAYBACK otrzymam w poszczególnych sklepach stacjonarnych

Partner
Ile punktów PAYBACK za złotówkę/euro
bp Polska
2 litry = 3 punkty
drogerie dm
2 zł = 1 punkt
PSB Mrówka
3 zł = 1 punkt
Multikino
2 zł = 1 punkt
CUK
5 zł = 1 punkt
Wild Bean Cafe (bp)
2 zł = 1 punkt
Al Capone
2 zł = 1 punkt

Kupony – sposób na szybkie zbieranie punktów PAYBACK

Jeśli robisz zakupy u naszych partnerów, zarówno tych online, jak i stacjonarnych, za każdym razem, gdy zeskanujesz swoją kartę lub zalogujesz się do partnerskiego sklepu przez nasz serwis, zbierasz punkty PAYBACK. Możesz też znacznie przyspieszyć zbieranie punktów, korzystając z kuponów dostępnych na stronie lub w aplikacji. Jeżeli je aktywujesz, przypisane do nich punkty wpłyną na twoje konto, pod warunkiem, że spełnisz wszystkie warunki określone w danym kuponie. Zwróć uwagę, że w aplikacji często są dostępne bardziej atrakcyjne kupony dla uczestników Programu.

Jak wymienic punkty PAYBACK na pieniadze?

Nie można bezpośrednio wymienić punktów PAYBACK na pieniądze. Natomiast możliwości, jakie daje sklep z nagrodami, jest cała masa. Mamy do dyspozycji vouchery, które można wykorzystać w wielu sklepach online. Uczestnik ma do dyspozycji także doładowania telefoniczne do wszystkich operatorów, subskrypcje i abonamenty czy nawet gry komputerowe.

Gdzie punktami PAYBACK można obniżyć wartość rachunku za zakupy?

Punkty w Programie możesz wykorzystać na wiele sposobów. Jedną z opcji jest obniżenie wartości rachunków w sklepach stacjonarnych i online PAYBACK. Zwróć uwagę na to, że w przypadku wymiany punktów na zakupy przelicznik zawsze jest ten sam, 100 punktów PAYBACK to 1 zł. Czyli odpowiadając na pytanie, 1000 punktów PAYBACK ile to zł? Odpowiedź brzmi, 1000 punktów PAYBACK to 10 zł. W wybranych sklepach online mamy do dyspozycji vouchery i karty podarunkowe, możemy wymieniać swoje punkty PAYBACK na taki voucher i użyć go podczas zakupów.

Przykład:
Jeśli na koncie masz uzbierane 7000 punktów, wartość swojego rachunku zmniejszysz o 70 zł. Podobny przelicznik na punkty PAYBACK obowiązuje na stacjach paliw bp. W ten sam sposób możesz wykorzystać zgromadzone środki w PSB Mrówka, w drogeriach dm czy sklepach specjalistycznych AL.Capone.

A jak dokładnie obniżyć rachunek za pomocą zebranych punktów u partnera Programu? Musisz mieć przy sobie kartę w wersji plastikowej lub elektronicznej (w aplikacji PAYBACK). Aplikacja jest o tyle wygodniejsza, że w szybki sposób samodzielnie sprawdzisz w niej saldo punktów. To ułatwi ci określenie tego, jak bardzo chcesz obniżyć wartość rachunku za zakupy. Przy kasie, przed finalizacją transakcji, okaż kasjerowi swoją kartę, żeby mógł ją zeskanować i zdecyduj, ile punktów chcesz przeznaczyć na ten cel. Jeżeli punktów nie wystarczy na pokrycie całej kwoty, pozostałą część bez problemu zapłacisz w taki sposób, jaki najbardziej ci odpowiada – gotówką lub karta płatniczą.

Rozpocznij oszczędzanie z PAYBACK: zbieraj °punkty, wymieniaj na zakupy i nagrody!