Sklep z nagrodami w aplikacji – bądź zawsze na bieżąco i łatwo wymieniaj punkty na nagrody rzeczowe i vouchery

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK
Sklep z nagrodami w aplikacji


Sklep z nagrodami PAYBACK w aplikacji – łatwa wymiana punktów na nagrody rzeczowe i vouchery

W czasie zakupów Edyta regularnie zbiera punkty PAYBACK. Może to robić zarówno u partnerów stacjonarnych, jak i internetowych. Zawsze ma przy sobie telefon z wgraną aplikacją, a co za tym idzie – również kartę PAYBACK. Dzięki temu nigdy jej nie zapomina i podczas każdej transakcji u partnerów Programu może zyskać kolejne punkty. Aktywując kupony dostępne w aplikacji, otrzymuje punkty premiowe, a tym samym jeszcze szybciej gromadzi je na swoim koncie.

Aplikacja PAYBACK to także sklep z nagrodami, którego obsługa jest bardzo intuicyjna. Edyta bardzo szybko może znaleźć odpowiednią kategorię i zamówić interesującą ją nagrodę (a wysyłkę zawsze ma gratis). Właśnie w ten sposób wybrała kilka atrakcyjnych przedmiotów, które wykorzysta do aranżacji mieszkania. Edyta nie musi wykorzystywać wszystkich punktów przy zamawianiu jednej nagrody. Może wykorzystać tylko ich część (uczestnicy Programu mogą zamawiać nagrody, mając już 100 punktów na swoim koncie), a resztę dopłacić w dogodny dla siebie sposób – przelewem bankowym lub szybką płatnością internetową.

Czasami Edyta wśród nagród rzeczowych PAYBACK nie widzi produktu, który w pełni odpowiadałby jej potrzebom. Dlatego ucieszyła się z możliwości wymiany punktów na vouchery do wybranych partnerów PAYBACK. Dzięki takim bonom kupuje to, co jej się podoba. Może też wręczyć komuś taki kupon w ramach prezentu. To szczególnie ciekawa propozycja podarunku dla osób, które mają specyficzny gust lub już wcześniej upatrzyły sobie wymarzony upominek i zbierają na niego pieniądze. Voucher może bowiem pokryć całość lub część kwoty zakupu w sklepie partnerskim.

Informacje o aktualnych promocjach – bądź zawsze na czasie

Dzięki temu, że Edyta ustawiła w aplikacji opcję odbierania powiadomień, zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi promocjami. Dotyczą one ofert partnerów PAYBACK, ale nie tylko. W samym sklepie z nagrodami często organizowane są ciekawe akcje promocyjne. Dają one możliwość zdobywania nagród jeszcze taniej – aby odebrać wymarzone nagrody, należy wówczas przeznaczyć znacznie mniej punktów niż normalnie. Często oznacza to bardzo duże oszczędności. Zazwyczaj te akcje są ograniczone czasowo, dlatego warto korzystać z każdej pojawiającej się okazji, aby zdobyć upatrzony produkt. Przykładem tego typu promocji jest akcja Łowcy Nagród. Podczas promocji każdy uczestnik Programu PAYBACK może nabyć określone nagrody nawet o 30% taniej. W dniu promocji do użytkowników aplikacji wysyłane jest powiadomienie, co jest szczególnie ważne, gdy oferta jest ograniczona do wyczerpania zapasów.

Dla osób, które wolą nagrody w formie voucherów, odpowiednią promocją będą Mega Weekendy. To właśnie w czasie tej akcji można korzystnie wymienić swoje punkty na vouchery do partnerów PAYBACK. Warto pamiętać, że przy realizacji vouchera znów możemy zebrać kolejne punkty w sklepie, więc korzyść jest podwójna!

Szybsze zbieranie punktów to szybsze odbieranie nagród

Edyta często sprawdza promocyjne kupony, które można znaleźć w aplikacji. Partnerzy PAYBACK regularnie przygotowują ciekawe dodatkowe oferty dla uczestników Programu, dzięki temu liczba środków na koncie rośnie o wiele szybciej. Kupony mogą być jednorazowe lub wielokrotnego użytku, wszystko zależy od danej promocji. Warto je aktywować na bieżąco, aby oprócz punktów podstawowych zyskiwać także premiowe.

Oszczędnicka radzi:


Jedną z opcji wykorzystania swoich punktów, które można zbierać w programie PAYBACK jest zakup w sklepie z nagrodami.Spotkałam się z opinią, że te przeliczniki punktów są niekorzystne i czasem taniej wychodzi kupić coś samodzielnie. Ale zupełnie się z tym nie zgadzam… bo przecież jeśli coś samodzielnie kupujemy, to wydajemy nasze pieniądze, A w programie PAYBACK punkty i tak zbieramy. Przy okazji. I to się dzieje samo.
Oczywiście nie ma sensu robienie jakichś zakupów tylko po to, żeby zdobyć punkty, ale jeśli już coś kupujemy (przy użyciu aplikacji rzecz jasna)… to punkty naliczają się same. Warto im też dopomóc sprawdzając, czy nie ma jakichś kuponów, które pomnożą nasze punkty w programie.
Alicja Oszczędnicka

Na co dzień zarządza projektami w dużej korporacji, a po godzinach prowadzi bloga http://oszczednicka.pl/ na którym dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi finansów rodzinnych, sprawdzonymi sposobami na zarządzanie domowym budżetem i wydatkami. Mama dwóch łobuziaków i żona Oszczędnickiego. Autorka książki „Finanse domowe krok po kroku” wydanej w 2016 roku.

Zacznij oszczędzać dzięki zebranym °punktom PAYBACK