Kiedy najlepiej kupować sprzęt AGD i RTV?

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Promocje i przeceny sprzętów AGD i RTV

Black Friday, Cyber Monday, wyprzedaże poświąteczne i szereg innych promocji oferowanych przez poszczególne sklepy – okazji, żeby taniej kupić w sieci sprzęt AGD i RTV, jest naprawdę sporo. Jak to zrobić z największą korzyścią dla portfela?

W czasach tak intensywnej konkurencji pomiędzy sklepami trudno trafić na moment, kiedy są największe wyprzedaże AGD i RTV. Podpowiedzią mogą być akcje promocyjne organizowane przez sklepy w internecie docierające do użytkowników poprzez reklamy wyświetlane w przeglądarce lub informacje przesyłane bezpośrednio na pocztę elektroniczną. Warto także sprawdzić terminy, kiedy wypada Black Friday lub Cyber Monday. W tych dniach przeceny RTV i AGD są bardzo duże (mogą sięgać nawet 70 procent). W internecie łatwo też sprawdzić jakość i parametry sprzętu, który chce się zakupić. Zobacz, jak najłatwiej znaleźć online AGD i RTV w najlepszej cenie.

Największe wyprzedaże AGD i RTV – zanim kupisz sprzęt

Zanim dowiesz się, kiedy są największe wyprzedaże AGD i RTV w sklepach internetowych, sprawdź parametry sprzętu, który planujesz kupić. W tym celu skorzystaj z wiedzy zgromadzonej przez innych użytkowników. Na platformach internetowych takich jak Youtube możesz znaleźć profesjonalne wideo stworzone przez osoby, które specjalizują się w ocenie sprzętu AGD czy RTV. Testy posiadanego w asortymencie sprzętu nagrywają również sklepy, a następnie publikują w internecie. Zanim więc udasz się na przeceny RTV i AGD, sprawdź, czy warto wydać pieniądze na tani sprzęt. Jak to zrobić? Wejdź na YouTube.com i wpisz w wyszukiwarce portalu hasło:

  • telewizory ranking,

  • dobre telewizory,

  • jaki telewizor wybrać.

Serwis wyświetli szereg propozycji, wśród których na pewno znajdą się filmy z porównaniem poszczególnych modeli telewizorów, testy i prezentacje konkretnych modeli, prezentacje tego, jak działają poszczególne funkcje w tych urządzeniach itp. Blogerzy testujący sprzęt bywają bardzo krytyczni i dociekliwi, dlatego na pewno uda ci się zdobyć wiele informacji na temat, który cię interesuje.\


Sprawdź także: Ranking najlepszych promocji w sklepie PAYBACK

Aktualne promocje w sklepach RTV AGD

NAZWA SKLEPU
RODZAJ PROMOCJI
AVANS
Media Markt
RTV EURO AGD
Ole Ole
MediaExpert.pl

Przeceny RTV i AGD – jak szukać atrakcyjnych ofert?

Skorzystaj z wyszukiwarki Google, żeby znaleźć interesujący cię model albo modele podobne. W okienku wyszukiwania wpisz te same frazy, co w Youtube. Algorytm podsunie linki do wiarygodnych stron, na których znajdziesz rekomendacje oraz testy sprzętu RTV i AGD. W podpowiedziach znajdzie się szereg przekierowań, nie tylko na YouTube, z których warto skorzystać. Przeglądarka zapewne wyświetli również reklamy do sklepów internetowych, które będą zachęcać do skorzystania z przecen AGD i RTV.

W konkretnym sklepie, np. RTV Euro AGD, który jest naszym partnerem, możesz sprawdzić w filtrach, jakie są podstawowe cechy telewizora, na które powinieneś zwrócić uwagę. Zauważysz, że do wyboru masz przekątną ekranu, wielkość, markę, typ telewizora (OLED i LED), zastosowane technologie producentów czy częstotliwość odświeżania ekranu i wiele innych. Określ swój budżet w przedziale cenowym, a otrzymasz listę sprzętów, które spełniają Twoje wymagania.

Kiedy już wybierzesz wymarzony telewizor, dowiedz się, gdzie jest dostępny w najniższych cenach. W tym pomocna okaże się porównywarka Ceneo.pl. Po wejściu na stronę wpisz w oknie wyszukiwania wybrany model telewizora, a porównywarka wyświetli listę sklepów internetowych, które mają na stanie dany sprzęt. To najczęściej kilkadziesiąt propozycji. Zanim jednak wybierzesz linki z najniższą ceną i dokonasz zakupu, skorzystaj z jeszcze jednej możliwości, która pozwoli na atrakcyjny zakup. Sprawdź na naszej stronie, czy sklep, w którym chcesz kupić sprzęt RTV i AGD, jest partnerem PAYBACK. Jeśli tak, przejdź do niego z naszego serwisu (poniżej) i zyskaj podwójnie, bo za zakupy otrzymasz punkty, które potem możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.

Kiedy kupować sprzęt AGD i RTV? Jak korzystać z promocji?

Wyniki wyszukiwania w Google przekierują cię do największych sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą sprzętu RTV i AGD. Materiały zgromadzone na tych stronach zawierają wiele informacji, w tym podpowiedzi, w jakim okresie najlepiej kupować sprzęt AGD. Przykładowo, na www.euro.com.pl w oknie wyszukiwania wystarczy wpisać słowo „promocje”. Sklep wyświetli informacje, kiedy są największe wyprzedaże, okazje dnia, kody rabatowe i aktualnie trwające wyprzedaże. Wiele sklepów internetowych publikuje wyczerpujące materiały na temat konkretnych modeli sprzętu AGD i RTV. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce danego sklepu nazwę urządzenia, aby dowiedzieć się, jak powinna wyglądać jego codzienna eksploatacja, jakie funkcje mają najbardziej zaawansowane, drogie modele, a czego oczekiwać od tańszego sprzętu. W ten sposób łatwiej ustalić cenę, którą chcesz zapłacić za sprzęt o określonych parametrach. Poza listą zalet technicznych publikowaną przez sklepy internetowe w sieci możesz wybrać design sprzętu – tu z pomocą przychodzi wyszukiwarka Google, która po wpisaniu nazwy urządzenia wyświetli również jego zdjęcia. W okno przeglądarki można wpisywać rozszerzone polecenia, a nie tylko proste hasła, takie jak „telewizor tanio”. Przykładowo, jeśli interesuje cię konkretny kolor, rozmiar czy kształt, wpisz: „telewizor czarny, 50 cali, na ścianę, smart, android”. Algorytm podsunie wówczas najlepsze odpowiedzi.

Kiedy najlepiej kupować sprzęt elektroniczny i nie tylko?

Rytm wyprzedaży i promocji wyznaczają zmiany ekspozycji związane z nowymi kolekcjami trafiającymi na półki, wielkie dni wyprzedażowe, takie jak Black Friday czy Cyber Monday, własna polityka sprzedażowa sklepów i szereg innych okazji. Ceny elektroniki i AGD spadają najszybciej. Nowe modele telewizorów pojawiają się na półkach sklepowych najczęściej wczesną wiosną, a kilka miesięcy później ich cena spada o kilka lub kilkanaście procent. Rok później o tej samej porze, gdy do sklepów trafia nowa generacja, starsze modele można kupić o jedną trzecią taniej niż w chwili premiery rynkowej. Duże obniżki sklepy oferują na towar powystawowy. Cena może przyciągać, jednak w tym przypadku lepiej zastanowić się dłużej, czy chcesz kupić telewizor albo laptop, który przed dłuższy czas był używany w celach prezentacyjnych. Warto odwiedzać sklepy w czasie wyprzedaży sezonowych, a także polować na okazje podczas najbardziej szalonych przecen, które przypadają na Black Friday i Cyber Monday, czyli w czwarty piątek listopada i przypadający kilka dni później poniedziałek.

Zacznij oszczędzać dzięki zebranym °punktom PAYBACK