Kalendarz promocji w PAYBACK – wybierz najlepszą opcję dla siebie

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Kalendarz promocji

Chcesz kupować o wiele taniej ulubione produkty? Ciekawe akcje promocyjne znajdziesz nie tylko w sklepach, ale i w programach lojalnościowych, takich jak PAYBACK. Przez cały miesiąc czekają na ciebie wyjątkowe propozycje. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy możesz z nich skorzystać, sprawdź kalendarz promocji.

Czym jest ten kalendarz? To dokładna rozpiska promocji związanych z PAYBACK, które odbywają się w określonych dniach tygodnia lub miesiąca. Dzięki temu, że zapoznasz się z kalendarzem promocji w sklepach i samym Programie, zrobisz zakupy wtedy, kiedy będzie obowiązywała najlepsza dla ciebie oferta. Przekonaj się, w które dni szczególnie warto robić zakupy razem z PAYBACK.

Dlaczego warto znać kalendarz promocji PAYBACK?

Kalendarz promocji PAYBACK został stworzony z myślą o łowcach rabatów i okazji. Znając dokładnie dni, w których ruszają określone promocje tematyczne, możesz lepiej zaplanować swoje zakupy. Niezaprzeczalną zaletą tego rozwiązania jest także to, że jesteś w stanie dużo szybciej zbierać punkty, które przybliżą cię do odebrania nagrody. Co więcej, to ty decydujesz, z jakiej promocji i kiedy skorzystasz. Warto dodać, że dzięki powiadomieniom z aplikacji oraz mailingowi jesteś na bieżąco informowany o ofertach promocyjnych.


Sprawdź, jakie nagrody możesz znaleźć w katalogu PAYBACK.

Już nigdy nie powiesz, że nie lubisz poniedziałków

Poniedziałek to dzień tygodnia, za którym nie przepada wielu ludzi. Może się to jednak bardzo szybko zmienić, dzięki jednej z ciekawszych promocji oferowanych w Programie PAYBACK. Akcja Happy Monday, bo o niej mowa, obowiązuje w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Jest skierowana do osób, które zainstalowały na swoich urządzeniach mobilnych aplikację PAYBACK. Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy, że w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca zajrzysz do aplikacji. Czekać tam będą na ciebie atrakcyjne kupony, które pozwolą na jeszcze szybsze zbieranie punktów PAYBACK. A co za tym idzie – również na szybsze odebranie nagród, które cię interesują. Pamiętaj, że kupony dostępne w ramach akcji Happy Monday możesz aktywować tylko w tym jednym dniu. Wcześniej zapoznaj się z zasadami ich realizacji, aby zyskać pewność, że spełniasz te warunki i punkty zostaną doliczone do twojego konta.

To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na ciebie w poniedziałek z PAYBACK. Dla wszystkich uczestników Programu przygotowana została dodatkowa akcja. To promocja obejmująca jeden wybrany produkt ze sklepu PAYBACK. Możesz go wówczas kupić dużo taniej, korzystając z kodu HAPPY.

⬇️ Z aplikacją PAYBACK poniedziałki są hAPPY⬇️

Jeśli to wtorek, to… kupujesz taniej

Z PAYBACK pokochasz również wtorki. Dlaczego? W tym dniu możesz wyczekiwać powiadomienia push wysyłanego przez aplikację, zawierającego informacje na temat akcji Łowcy Nagród. W ramach tej promocji otrzymasz możliwość zakupienia dwóch wskazanych przez nas nagród aż do 30% taniej. Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić na wymianie punktów na nagrody. Akcja jest zatem skierowana do osób, które chcą optymalnie wykorzystać zebrane przez siebie środki.

Mega Weekendy w PAYBACK – promocja dla miłośników voucherów

Jeżeli zamiast nagród rzeczowych dostępnych w naszym serwisie wolisz wymienić swoje punkty na vouchery, poczekaj z tym do weekendu. W wybrane weekendy obowiązuje promocja na wymianę punktów na vouchery. To ciekawe rozwiązanie w sytuacji, gdy szukasz pomysłu na uniwersalny prezent dla bliskiej osoby. Jeśli podarujesz jej voucher do partnera Programu lub bon podarunkowy do sklepu PAYBACK, sama wybierze coś, co sprawi jej największą radość.

⬇️Zobacz jak łatwo zbierać punkty w PAYBACK⬇️

Jak działa program lojalnościowy PAYBACK?

Kalendarz promocji 2020 w PAYBACK – kiedy jeszcze warto zajrzeć do naszego serwisu i do aplikacji?

Wyżej wymienione dni to nie jedyne okazje do „upolowania” nagród i punktów w Programie PAYBACK. Jeżeli lubisz promocje długotrwałe, to pamiętaj, aby zaglądać do nas zawsze pierwszego dnia miesiąca. Wówczas ruszają bardzo ciekawe akcje, z których możesz korzystać dłużej, nie tylko przez jeden dzień. Przykładami takich ofert mogą być Hit Miesiąca oraz Oferta Miesiąca.

W ramach Oferty Miesiąca możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów na 5 wybranych produktów dostępnych w sklepie PAYBACK. Co istotne, rabaty w ramach tej akcji ważne są przez cały miesiąc. Miłośników rabatów i promocji może też zainteresować Marka Miesiąca. W ramach tej akcji w sklepie PAYBACK od października do grudnia będziesz mógł kupić z rabatem produkty wybranej marki, co miesiąc innej. Jeśli więc masz już upatrzonych kilka nagród od danego producenta, poczekaj z zakupem, a być może okaże się, że jego produkty są jednymi z „bohaterów” tej akcji.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!