Kalendarz promocji w PAYBACK – wybierz najlepszą opcję dla siebie

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Kalendarz promocji

Chcesz kupować o wiele taniej ulubione produkty? Ciekawe akcje promocyjne znajdziesz nie tylko w sklepach, ale i w programach lojalnościowych, takich jak PAYBACK. Przez cały miesiąc czekają na ciebie wyjątkowe propozycje. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy możesz z nich skorzystać, sprawdź kalendarz promocji.

Czym jest ten kalendarz? To dokładna rozpiska promocji związanych z PAYBACK, które odbywają się w określonych dniach tygodnia lub miesiąca. Dzięki temu, że zapoznasz się z kalendarzem promocji w sklepach i samym Programie, zrobisz zakupy wtedy, kiedy będzie obowiązywała najlepsza dla ciebie oferta. Przekonaj się, w które dni szczególnie warto robić zakupy razem z PAYBACK.

Dlaczego warto znać kalendarz promocji PAYBACK?

Kalendarz promocji PAYBACK został stworzony z myślą o łowcach rabatów i okazji. Znając dokładnie dni, w których ruszają określone promocje tematyczne, możesz lepiej zaplanować swoje zakupy. Niezaprzeczalną zaletą tego rozwiązania jest także to, że jesteś w stanie dużo szybciej zbierać punkty, które przybliżą cię do odebrania nagrody. Co więcej, to ty decydujesz, z jakiej promocji i kiedy skorzystasz. Warto dodać, że dzięki powiadomieniom z aplikacji oraz mailingowi jesteś na bieżąco informowany o ofertach promocyjnych.


Sprawdź najlepsze promocje w sklepie na dany miesiąc.

Już nigdy nie powiesz, że nie lubisz poniedziałków

Poniedziałek to dzień tygodnia, za którym nie przepada wielu ludzi. Może się to jednak bardzo szybko zmienić, dzięki jednej z ciekawszych promocji oferowanych w Programie PAYBACK. Akcja PAYBACKOWE Poniedziałki, bo o niej mowa, obowiązuje w każdy poniedziałek. Jest skierowana do osób, które zainstalowały na swoich urządzeniach mobilnych aplikację PAYBACK. Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy, że w każdy poniedziałek miesiąca zajrzysz do aplikacji. Czekać tam będą na ciebie atrakcyjne kupony, które pozwolą na jeszcze szybsze zbieranie punktów PAYBACK. A co za tym idzie – również na szybsze odebranie nagród, które cię interesują. Pamiętaj, że kupony dostępne w ramach akcji PAYBACKOWE Poniedziałki możesz aktywować tylko w tym jednym dniu. Wcześniej zapoznaj się z zasadami ich realizacji, aby zyskać pewność, że spełniasz te warunki i punkty zostaną doliczone do twojego konta.

⬇️ Z aplikacją PAYBACK poniedziałki są hAPPY⬇️

Jeśli to środa, to… kupujesz taniej

Z PAYBACK pokochasz również środy. Dlaczego? W tym dniu możesz wyczekiwać powiadomienia push wysyłanego przez aplikację, zawierającego informacje na temat akcji Łowcy Nagród. W ramach tej promocji otrzymasz możliwość zakupienia do sześciu wskazanych przez nas nagród nawet do 50% taniej. Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić na wymianie punktów na nagrody. Akcja jest zatem skierowana do osób, które chcą optymalnie wykorzystać zebrane przez siebie środki.

Mega Weekendy w PAYBACK – promocja dla miłośników voucherów

Jeżeli zamiast nagród rzeczowych dostępnych w naszym serwisie wolisz wymienić swoje punkty na vouchery, poczekaj z tym do weekendu. W wybrane weekendy obowiązuje promocja na wymianę punktów na vouchery. To ciekawe rozwiązanie w sytuacji, gdy szukasz pomysłu na uniwersalny prezent dla bliskiej osoby. Jeśli podarujesz jej voucher do partnera Programu lub bon podarunkowy do sklepu PAYBACK, sama wybierze coś, co sprawi jej największą radość.


Sprawdź listę dostępnych voucherów na zakupy.

⬇️Zobacz jak łatwo zbierać punkty w PAYBACK⬇️

Jak działa program lojalnościowy PAYBACK?

Kalendarz promocji 2021 w PAYBACK – kiedy jeszcze warto zajrzeć do naszego serwisu i do aplikacji?

Wyżej wymienione dni to nie jedyne okazje do „upolowania” nagród i punktów w Programie PAYBACK. Jeżeli lubisz promocje długotrwałe, to pamiętaj, aby zaglądać do nas zawsze pierwszego dnia miesiąca. Wówczas ruszają bardzo ciekawe akcje, z których możesz korzystać dłużej, nie tylko przez jeden dzień.

W ramach Oferty Miesiąca możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów na 5 wybranych produktów dostępnych w sklepie PAYBACK. Co istotne, rabaty w ramach tej akcji ważne są przez cały miesiąc. Miłośników rabatów i promocji może też zainteresować Marka Miesiąca. W ramach tej akcji w sklepie PAYBACK od października do grudnia będziesz mógł kupić z rabatem produkty wybranej marki, co miesiąc innej. Jeśli więc masz już upatrzonych kilka nagród od danego producenta, poczekaj z zakupem, a być może okaże się, że jego produkty są jednymi z „bohaterów” tej akcji.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!