Wymień punkty na vouchery i kupuj taniej z PAYBACK!

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK
● Vouchery w aplikacjiData publikacji: 26.11.2020

Wymiana punktów na vouchery – ciekawy sposób na oszczędności z PAYBACK

Krystian za każdym razem, gdy idzie na zakupy lub planuje zrobić je w sieci, wybiera sklepy, które są partnerami Programu. Dzięki temu przy każdej transakcji do jego konta zostają doliczone punkty PAYBACK. Idąc na zakupy do stacjonarnych sklepów, zawsze też ma przy sobie telefon z wgraną aplikacją, w której bez problemu aktywuje kupony pozwalające na szybsze zbieranie punktów. Może to zrobić, nawet stojąc już przy kasie. Po realizacji takiego bonu przy transakcji otrzyma dodatkowe punkty – w zależności od kuponu może to być od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy punktów.

Kiedy Krystian uzbiera już wystarczająco dużo punktów, będzie mógł je wykorzystać na wiele sposobów. Jedną z opcji jest wymiana środków w sklepie z nagrodami na vouchery do sklepów partnerskich PAYBACK. Na stronie Programu i w aplikacji można znaleźć vouchery do takich partnerów jak m.in. Allegro, RTV Euro AGD, Zalando, Decathlon, Douglas czy W.Kruk. Są one dostępne w różnych nominałach, dzięki czemu Krystian łatwo dopasuje je do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Wymieniając swoje punkty na vouchery i robiąc przy ich pomocy zakupy, może naprawdę dużo zaoszczędzić. Co istotne, voucher to także dobry pomysł na prezent na różne okazje. Bon ma długi termin ważności, więc nie trzeba go od razu wykorzystywać. Osoba obdarowywana kupi za niego sobie to, co najbardziej jej się spodoba. Może użyć talonu, aby pokryć wartość całego rachunku lub tylko jego części, a resztę dopłacić w wybrany sposób, np. poprzez szybkie płatności internetowe.

Okresowe akcje promocyjne a vouchery

Krystian jest w stanie zaoszczędzić na samym zakupie voucherów. To możliwe dzięki okresowym akcjom promocyjnym, takim jak np. Mega Weekendy. Wówczas uczestnicy Programu mogą nabyć vouchery za mniejszą liczbę punktów niż zwykle. O tym, kiedy dokładnie odbywa się taka akcja, Krystian jest informowany w powiadomieniu push wysyłanym przez aplikację.

Wymiana punktów PAYBACK na nagrody rzeczowe, czyli kolejny sposób na oszczędności

Jak to zostało wyżej wspomniane, Krystian ma także inne możliwości oszczędzania z PAYBACK. Oprócz wymiany punktów na vouchery chętnie korzysta również z opcji wymiany na nagrody rzeczowe. W sklepie z nagrodami, który dostępny jest dla uczestników Programu, można znaleźć wiele ciekawych produktów pogrupowanych w przystępnych kategoriach. Dostęp do sklepu PAYBACK uzyskuje się zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i poprzez aplikację. Do zakupu takiej nagrody Krystian może wykorzystać wszystkie swoje punkty albo skorzystać z innego rozwiązania. Uczestnicy Programu mogą wymieniać środki na nagrody, już nawet mając 100 punktów na koncie – pozostałą część sumy dopłacają wówczas w wygodny dla siebie sposób, np. przelewem albo szybkimi płatnościami internetowymi. Dzięki temu Krystian nie musi czekać, aż uzbiera pełną liczbę punktów, tylko może zamówić wybrany produkt znacznie wcześniej.

Oszczędnicka radzi:

Vouchery to jedna z moich ulubionych opcji w programie PAYBACK. Fajne jest też to, że można je wykorzystać na przykład w wielu sklepach, gdzie wcześniej się te punkty zebrało.


To według mnie świetny sposób na obniżenie naszych wydatków. Wspominałam już o tym we wcześniejszym wpisie, ale bardzo się cieszę, że w programie voucherowym jest możliwość wykorzystania ich na Allegro. Szczególnie dlatego, że możemy tam znaleźć bardzo szeroki wachlarz produktów i co jest dla mnie ważne, często też z drugiej ręki.


Więc mamy wtedy potrójną korzyść. Darmowe zakupy (za punkty z vouchera), a także tańsze i bardziej przyjazne dla Planety produkty. A o to przecież chodzi, żeby mądrze wybierać i nie skupiać się tylko na finansach, ale całości naszego wpływu na nasze otoczenia.

Można też przeznaczyć swoje punkty w słusznej sprawie i to już od jedynie 100 punktów. Możemy wesprzeć takie organizacje jak TOPR, Pola Nadziei, Szlachetna paczka, Siemacha czy Akademia Przyszłości.

Serio. Vouchery to moja ulubiona opcja! ;)

Alicja Oszczędnicka

Na co dzień zarządza projektami w dużej korporacji, a po godzinach prowadzi bloga http://oszczednicka.pl/ na którym dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi finansów rodzinnych, sprawdzonymi sposobami na zarządzanie domowym budżetem i wydatkami. Mama dwóch łobuziaków i żona Oszczędnickiego. Autorka książki „Finanse domowe krok po kroku” wydanej w 2016 roku.

Zacznij oszczędzać dzięki zebranym °punktom PAYBACK