Sklepy online – rób zakupy, gdziekolwiek jesteś i oszczędzaj dzięki PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK
Zakupy w sklepach online

Zakupy w sklepach online – oszczędzaj podwójnie

Zakupy online oznaczają dla Marioli oraz innych uczestników Programu PAYBACK podwójne oszczędności. Sklepy internetowe mają zazwyczaj bardziej przystępne ceny niż te stacjonarne. Co ciekawe, nawet w ramach jednej sieci mogą pojawiać się znaczne różnice w cenie. W zależności od produktu, jaki chce się kupić, na zakupach online można zaoszczędzić od kilkunastu do nawet kilku tysięcy złotych. Co więcej, w sklepach internetowych, podobnie jak w punktach stacjonarnych, organizowane są okazjonalne promocje, dzięki czemu wybrane towary można kupić jeszcze taniej. To opłacalne szczególnie wtedy, gdy sprzedawca oferuje wysyłkę gratis.

Dlaczego zakupy w sklepie online to podwójna oszczędność dla uczestnika Programu? Mariola za każdą prawidłowo przeprowadzoną transakcję u partnerów otrzymuje punkty PAYBACK, a dzięki aktywowaniu kuponów w aplikacji zyskuje także punkty promocyjne. Kiedy już zgromadzi ich wystarczająco dużo, może je wykorzystać do odbioru nagrody rzeczowej, np. ekspresu do kawy, zamiast kupować dany produkt za gotówkę lub na raty. Zebrane punkty mogą też posłużyć do obniżenia rachunku za zakupy u partnerów PAYBACK, m.in. na stacjach bp Polska, drogeriach dm, w PSB Mrówka, czy też sklepach specjalistycznych Al.Capone.

Przeczytaj również: Vouchery w aplikacji - ciekawy sposób na oszczędzanie

Rób zakupy online na smartfonie – poznaj zalety tego rozwiązania

Mariola przekonała się, że robienie zakupów online to czysta przyjemność, również wtedy, gdy robi się je na telefonie komórkowym. Większość sklepów online ma wersje na urządzenia mobilne. Także robiąc w ten sposób zakupy, Mariola może zbierać punkty PAYBACK. Wystarczy, że zainstaluje aplikację i zarejestruje w niej swoją kartę PAYBACK. Następnie musi wyszukać swój ulubiony sklep i przejść na jego stronę. Po tym kroku zakupy przebiegają jak zwykle – loguje się na swoje konto w sklepie internetowym, umieszcza wybrane produkty w koszyku i finalizuje transakcję. Kupowanie za pośrednictwem aplikacji PAYBACK ma również dodatkowe zalety. Za każdym razem, gdy Mariola otwiera aplikację, czekają na nią atrakcyjne kupony pozwalające na szybsze zbieranie punktów promocyjnych. Wystarczy, że aktywuje kupony i spełni warunki ich realizacji. Co istotne, w aplikacji często dostępne są specjalne oferty dostępne tylko dla jej użytkowników. Mariola może też ustawić opcję otrzymywania powiadomień – dzięki temu żadna promocja jej nie ominie. Informacje o atrakcyjnych ofertach pojawiają się również na stronie głównej aplikacji. Akcje promocyjne organizowane są okresowo. Przykładowo, w pierwszy poniedziałek miesiąca pojawiają się bardzo atrakcyjne kupony do wybranych partnerów PAYBACK.

Poprzez aplikację Mariola może także wymienić swoje punkty na nagrody rzeczowe lub vouchery do wybranych sklepów partnerskich PAYBACK. Oprócz tego aplikacja Programu ma inne przydatne funkcje, takie jak chociażby wyświetlenie pełnej listy partnerów online. W aplikacji jest też opcja znalezienia stacjonarnych sklepów partnerskich w danym mieście. Mariola może korzystać również z praktycznej funkcji, jaką jest możliwość przygotowania listy zakupów.

Zainteresuje Cię: Sklep z nagrodami w aplikacji

Oszczędnicka radzi:

W dobie pandemii staram się jak najrzadziej wychodzić do sklepu i to, co mogę, kupuję przez Internet. Wprawdzie nie potrzebuję zbyt wiele, ale oprócz jedzenia nie kupuję nic stacjonarnie.

Dlatego bardzo mi się podoba, że w Programie PAYBACK jest wiele możliwości zbierania punktów właśnie w sklepach online. Bez potrzeby wychodzenia z domu.


Aplikacja jest bardzo intuicyjna i przekierowanie do odpowiedniego sklepu zajmuje dosłownie chwilę. Przed zakupami warto też sprawdzić, czy nie ma jakichś kuponów, które mogą pomnożyć nasze punkty bazowe. A najlepiej robić to, co jakiś czas i od razu aktywować te, z których być może kiedyś skorzystamy.

Ja mam obecnie 9 aktywowanych kuponów i jeśli będę chciała zrobić zakupy np. na Allegro czy Taniej Książce, dodatkowe punkty naliczą się same.

Myślę, że bardzo opłaca się korzystać z tej aplikacji, szczególnie że niebawem zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i pewnie większość z nas planuje dodatkowe wydatki z tym związane. Zatem warto ściągnąć, korzystać i automatycznie zbierać punkty, które można potem wymienić na różne nagrody lub vouchery do sklepów.

Alicja Oszczędnicka

Na co dzień zarządza projektami w dużej korporacji, a po godzinach prowadzi bloga http://oszczednicka.pl/ na którym dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi finansów rodzinnych, sprawdzonymi sposobami na zarządzanie domowym budżetem i wydatkami. Mama dwóch łobuziaków i żona Oszczędnickiego. Autorka książki „Finanse domowe krok po kroku” wydanej w 2016 roku.

Zacznij oszczędzać dzięki zebranym °punktom PAYBACK