Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na pizzaportal.pl

1 °P za 2 zł

PizzaPortal.pl to lider na polskim rynku zamawiania jedzenia przez Internet. W swojej bazie ma prawie 3000 restauracji z blisko 300 miast całej Polski.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Potrawy kuchni świata na wyciągnięcie ręki

Wbrew swojej nazwie, pizzaportal.pl oferuje znacznie więcej niż tylko pizzę czy kuchnię włoską. W ofercie znajdziesz również potrawy kuchni polskiej, indyjskiej, tureckiej, chińskiej czy meksykańskiej. Wybierz swoją ulubioną i ciesz się doskonałym smakiem dań dostarczonych prosto do twojego domu. Pizzaportal.pl świadczy swoje usługi na terenie ok. 300 polskich miast – koniecznie sprawdź, czy twoja miejscowość znajduje się na liście i dowiedz się, jakie restauracje są dla niej dostępne.

Twojej ulubionej restauracji nie ma na liście? Nie wszystko stracone! Serwis pizzaportal.pl jest otwarty na sugestie, dlatego możesz zaproponować nawiązanie współpracy z danym punktem. Być może już wkrótce pojawi się w ofercie. A zanim to nastąpi, może wybierzesz coś z dostępnych opcji? Pomogą ci w tym oceny restauracji od innych użytkowników. Po jedzeniu nie zapomnij zostawić swojej!

Jedz, kiedy chcesz!

Pracujesz w różnych porach i czasem głód dopada cię późno w nocy? A może akurat organizujesz domówkę i twoi znajomi dopytują o jedzenie? Część restauracji dostępnych na pizzaportal.pl oferuje przygotowanie posiłków przez całą dobę, dlatego z pewnością uda ci się rozwiązać ten problem. Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby zamówić ciepłą potrawę przez internet. Co więcej, możesz zrobić to nie tylko za pomocą komputera, lecz także telefonu. Wszystko dzięki wygodnej aplikacji, dostępnej zarówno w Google Play, jak i App Store.