Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na wolczanka.pl

1 °P za 3 zł

Oferta marki WÓLCZANKA to damskie i męskie koszule, dzianiny i dodatki. Tworzą kolekcje koszul dedykowanych do pracy, na weekendy a także przeznaczonych na specjalne okazje. Kreują kolekcje, obserwując światowe trendy, interpretując je w wyjątkowy sposób.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Koszule na każdą okazję

Wólczanka to niekwestionowany lider na polskim rynku odzieżowym. Oferta marki obejmuje przede wszystkim męskie i damskie koszule. Firma wyróżnia się tym, że szyje je z najwyższej jakości tkanin (głównie ze stuprocentowej bawełny), oferując wyjątkowo szeroki wybór kolorów i deseni. Zarówno w formie, jak i we wzornictwie, Wólczanka odwołuje się do zasad tradycyjnego krawiectwa, a jednocześnie uważnie obserwuje światowe trendy.

Koszule polskiej marki to idealna propozycja dla osób, które chcą czuć się elegancko niezależnie od okazji – w pracy i podczas sobotniego wieczoru w towarzystwie przyjaciół. Szczególnie wymagającym klientom firma zadedykowała ekskluzywną linię Lambert, wyróżniającą się wykorzystaniem tkanin z najznamienitszych europejskich manufaktur. Kolekcje Wólczanki uzupełniają wełniane i kaszmirowe swetry, a także szereg akcesoriów, takich jak szale i apaszki dla pań oraz spinki do mankietów, krawaty, muchy, skarpety i bielizna dla panów. Zainteresowaniem klientów cieszy się również elegancka galanteria skórzana – rękawiczki, paski, portfele.

Komfortowe zakupy przez internet

Marka Wólczanka obecna jest niemal we wszystkich galeriach handlowych, ale jej wielbiciele bardzo chętnie dokonują zakupów na stronie internetowej wolczanka.pl. To niezwykle intuicyjny, przejrzysty serwis, który dzięki zaawansowanym filtrom ułatwia precyzyjny dobór poszukiwanego artykułu. Pomocnym narzędziem jest także tabela rozmiarów, dostępna przy każdym produkcie.

Zakupy online zawsze są sposobnością do skorzystania z wielu bardzo atrakcyjnych promocji i rabatów, które nie co dzień zdarzają się w stacjonarnych butikach. Ponadto, kupując wymarzone koszule na stronie wolczanka.pl, można zyskać wiele punktów PAYBACK!