Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na nbsklep.pl

1 °P  za 3 zł

Geneza niesamowitego komfortu – poznaj New Balance

Początki firmy New Balance sięgają ponad 100 lat wstecz, czyli momentu jej powstania w 1906 roku. Wtedy też w Bostonie założył ją William J. Riley. Rozpoczął on produkcję butów dla robotników, które miały przede wszystkim zapewniać im pełen komfort w pracy. Inspiracją była dla niego budowa stopy kury, która doskonale radzi sobie z zachowywaniem równowagi, czyli inaczej balansu. Stąd właśnie wziął się pomysł na nazwę marki.

Efekty tej decyzji do dziś zachwycają użytkowników. Obuwie New Balance gwarantuje idealną wygodę i komfort użytkowania. Jednak na przestrzeni lat zaczęto przykładać uwagę do czegoś jeszcze – do perfekcyjnego designu. Wśród produktów New Balance odnaleźć można najmodniejsze fasony dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Rozmaite rodzaje obuwia pozwalają również wybrać model idealny do danej okazji. Niskie i lekkie obuwie nada się do przebieżki, fitnessu czy po prostu biegania po mieście. To wyższe i bardziej masywne z kolei będzie świetne do trekkingu czy jesiennych spacerów. Jak widać, wygodne obuwie użytkowe też może być stylowe!

New Balance to nie tylko obuwie!

Chociaż New Balance znane jest przede wszystkim z niezwykle wygodnego obuwia, przez lata marka rozrosła się również o wiele innych elementów. Stała się ona producentem sportowych ubrań, czapek czy innych akcesoriów, jak: rękawiczki, skarpetki, spodnie, bluzy, koszulki, kurtki, swetry, szaliki, a nawet plecaki i wiele, wiele więcej. Wszystko to doskonale wpasowuje się w sportowy styl, niekoniecznie na siłownię czy na halę. To także świetne uzupełnienie luźniejszego looku na co dzień.

Warto zwrócić też uwagę na atrakcyjne promocje sklepu internetowego oraz darmową dostawę za zakupy powyżej 150 zł.