Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na puma.com

1 °P za 3 zł

PUMA jest jedną z wiodących na świecie sportowych marek. Projektującą, rozwijającą, sprzedającą i wprowadzającą na rynek najlepszej jakości obuwie, odzież oraz akcesoria. Od ponad 65 lat PUMA bierze udział w historii tworzenia najlepszych produktów dla najlepszych sportowców na naszej planecie. PUMA oferuje produkty inspirowane aktywnym stylem życia takich dziedzin, jak: piłka nożna, bieganie, wyścigi (Ferrari, Mercedes, BMW) oraz wielu innych. Angażuje się w ekscytujące projekty – XO, Big Sean, Sophia Webster. PUMA jest także partnerem Rihanny, która brała udział w tworzeniu wielu nowych projektów. Sklep Online PUMA oferuje ogromną ilość produktów.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Sportowe obuwie i odzież na eu.puma.com

W sklepie internetowym marki Puma znajdziesz doskonałej jakości buty oraz ubrania sportowe, idealne m.in. do biegania, gier zespołowych oraz golfa. Firma zachwyca unikalnymi rozwiązaniami, takimi jak np. stosowane w serii obuwia sportowego LQDCELL Hydra płynne sześciokąty umieszczone w podeszwie i zapewniające doskonałą amortyzację. Klientów przyciąga również ciekawy design, często inspirowany klubami piłkarskimi, markami takimi jak Ferrari, a nawet filmami, w tym klasykiem kina, jakim jest „Ojciec Chrzestny”. Produkty bywają też tworzone we współpracy ze znanymi osobami, np. z Seleną Gomez. Nie bez znaczenia jest również doskonała jakość materiału i wykonania.

Najlepsze akcesoria sportowe

Na stronie eu.puma.com znajdziesz również akcesoria sportowe, w tym plecaki, czapki, torby, okulary przeciwsłoneczne, rękawiczki, portfele, zegarki oraz piłki. Wiele z nich, podobnie jak odzież czy buty, jest sygnowana znanymi nazwiskami, np. akcesoria z serii Karl Lagerfeld czy Adriana Lima, a także popularnymi markami, takimi jak Ferrari czy Red Bull Racing. Produkty Puma to nie tylko modne wzornictwo, lecz również niezwykła wygoda i funkcjonalność. Połączeniem tych trendów są m.in. sportowe rękawiczki – niezwykle ciepłe, komfortowe i pozwalające korzystać z urządzeń z ekranem dotykowym. Przy zamówieniach powyżej 300 zł wysyłka jest darmowa. Standardowa dostawa trwa 2–3 dni robocze. Możesz wybrać także opcję ekspresowej dostawy i cieszyć się nowymi akcesoriami już następnego dnia – jej koszt to 49 zł.