Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na housebrand.com

1 °P za 3 zł

Odzież sygnowana logo House adresowana jest do młodych ludzi, ceniących sobie przyjemne sposoby spędzania czasu. W salonach House doskonale odnajdują się zarówno wielbiciele miejskiego stylu, podążający za trendami, jak i osoby lubiące odważne rozwiązania modowe, z akcentami w stylu folk czy vintage. W kolekcjach House klienci mogą także znaleźć propozycje odzieży w stylistyce denim.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Wybierz modę z House – streetwear w nowoczesnym wydaniu

House to część polskiej grupy, która zarządza znanymi markami odzieżowymi. Jej sklepy są cenione zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Naszym partnerem, u którego w czasie zakupów możesz także zbierać °Punkty PAYBACK, jest sklep internetowy House.

Jego oferta skierowana jest głównie do ludzi młodych, którzy wiedzą, czego oczekują od mody. Coś dla siebie znajdą tutaj miłośnicy najnowszych trendów w stylu streetwear, bez względu na to, czy są to mężczyźni, czy kobiety. Oprócz ubrań sklep oferuje stylowe dodatki, które doskonale uzupełnią każdą stylizację. Okresowo organizuje także ciekawe promocje dla swoich klientów, dzięki czemu ubrania z logo House możesz kupować w przystępnych cenach.

Stylowe ubrania, modne dodatki i °Punkty PAYBACK

Pamiętaj o tym, że zakupy w sklepie internetowym House to nie tylko stylowe ubrania i ciekawe dodatki do nich, lecz także możliwość zbierania °Punktów PAYBACK. A jeśli aktywujesz dostępne na stronie Programu lub w aplikacji kupony, otrzymasz więcej °Punktów. W przypadku transakcji rozpoczętej w serwisie lub aplikacji PAYBACK otrzymasz 1 °Punkt za każde wydane 3 zł w sklepie partnerskim. Jeśli chodzi o liczbę °Punktów bonusowych, to zależy ona od tego, jaki przelicznik znajduje się na aktywowanym przez ciebie kuponie.

Uzbierane w ten sposób środki możesz wymienić m.in. na nagrody rzeczowe przewidziane dla uczestników Programu, a także vouchery do partnerskich sklepów online.