Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na ekskluzywna.pl

1 °P za 3 zł

Sklep Ekskluzywna.pl to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziecie bogatą ofertę produktów wyjątkowej jakości o ciekawym kroju i wzornictwie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy starannie dobraną bieliznę i odzież damską, szeroką paletę strojów kąpielowych jak również specjalny dział z bielizną erotyczną. Duży wybór rozmiarów, pełna gama kolorów oraz szybka i bezpieczna wysyłka na pewno spełni Wasze oczekiwania. Nasi konsultanci chętnie służą fachową pomocą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Oddaj się ekskluzywnym zakupom z klasą - Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.