Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na lancerto.com

1 °P za 3 zł

W życiu każdego mężczyzny ważne jest skąd przychodzi i dokąd zmierza. Nasze motto brzmi „Życie jest podróżą, więc podróżuj w dobrym stylu”. Egzaminy na studiach, pierwsza praca, obrona tytułu naukowego, trudne negocjacje i wyzwania biznesowe albo ten jeden, jedyny najważniejszy dzień w życiu. LANCERTO towarzyszy mężczyźnie na każdym z etapów jego symbolicznej podróży przez życie. Pragniemy, aby nasi Klienci na każdym kroku swojej drogi, poczuli wyjątkową klasę oraz komfort noszenia naszych ubrań i akcesoriów zaprojektowanych w niezawodnym stylu i duchu ponadczasowej elegancji. Punkty można zbierać wyłącznie przy zakupach online.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jesli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Lancerto.com – elegancja i komfort w każdym calu

Ubrania w Lancerto szyte są z tkanin najlepszej jakości, zapewniających nie tylko elegancki wygląd, ale także najwyższy komfort użytkowania. Linia Lancerto Business Mix to garnitury przeznaczone na specjalne okazje – śluby, studniówki, egzaminy, eleganckie imprezy wieczorowe – a także dla biznesmenów i wszystkich mężczyzn, którzy lubią wyglądać i czuć się dobrze. Aby osiągnąć jak najlepsze dopasowanie kroju do sylwetki, marynarki i spodnie z tej serii dobierane są osobno pod kątem kroju (slim lub regular), rozmiaru, koloru i indywidualnych preferencji klienta. Linia Smart by Lancerto zaprojektowana została z myślą o mężczyznach ceniących styl swobodny, aczkolwiek elegancki. To kolekcja sportowych marynarek, bawełnianych spodni i koszul. Z kolei Lancerto Comfort Plus to ubrania wykonane z funkcjonalnych tkanin, odpornych na zagniecenia, mechacenie oraz wodoodpornych i rozciągliwych (efekt natural stretch).

Lancerto & Mr.Vintage – stylowo i lekko

To unikatowa kolekcja, stworzona we współpracy z Michałem Kędziorą, twórcą najbardziej znanego bloga na temat męskiej mody. Jest pierwszą w Polsce autorską linią odzieży przeznaczonej dla mężczyzn. Jej cechami charakterystycznymi są klasyczna elegancja oraz wygoda i maksymalne dopasowanie. Przeważającą część tej kolekcji stanowią lekkie marynarki, pozbawione zbędnych wypełnień i usztywnień, wykonane z materiałów najwyższej jakości – wełny, bawełny, lnu i jedwabiu. Udoskonalony podkrój pachy i tylne rozcięcia są gwarancją odpowiedniego dopasowania. W ramach tej linii powstał także garnitur oraz kolekcja koszul.