Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na butsklep.pl

1 °P za 3 zł

Butsklep.pl to znany dystrybutor obuwia na polskim rynku. Firma powstała w 2005 roku i od tego czasu cieszy się doskonałą opinią wśród klientów. Już w pierwszym roku funkcjonowania osiągnęła duże sukcesy, a z czasem zdobyła wiele wyróżnień konsumenckich. Na bieżąco aktualizowana oferta, liczne promocje i szybka wysyłka to jedne z największych zalet sklepu. Zakupy w Butsklep.pl to również możliwość zdobywania punktów w programie PAYBACK. Za każde wydane 3 zł, otrzymasz 1 punkt PAYBACK. Zebrane punkty można wykorzystać na następne zakupy.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Butsklep.pl – atrakcyjne obuwie w dobrej cenie

Sklep internetowy Butsklep.pl oferuje duży wybór obuwia wielu światowych marek, takich jak Nike, Tommy Hilfiger czy Puma, które wyróżniają się świetną jakością. Firma cieszy się rosnącym zaufaniem klientów, dbając o najwyższą jakość usług. W ofercie znajduje się wiele modeli obuwia zarówno damskiego, jak i męskiego. W sklepie można znaleźć również produkty przeznaczone dla najmłodszych. Co więcej, Butsklep.pl oferuje obuwie w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto skorzystać z promocji i wyprzedaży, które często pojawiają się na stronie. Butsklep.pl to jednak nie tylko obuwie. Klienci znajdą tu również duży wybór torebek znanych projektantów w przystępnych cenach.

Zakupy szybko i wygodnie

Zakupy na stronie Butsklep.pl są niezwykle wygodne i proste. Produkty zostały podzielone na kategorie ułatwiające wyszukiwanie upragnionego modelu. Wybrać można rodzaj obuwia, styl, kolekcję oraz markę. Płatność na stronie może być dokonana online przy użyciu karty kredytowej lub za pobraniem. Każda wysyłka jest darmowa, a czas jej realizacji wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Klient ma 100 dni na wymianę lub zwrot zakupionego towaru i nie ponosi przy tym żadnych dodatkowych kosztów.