Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na cropp.com

1 °P za 3 zł

CROPP to międzynarodowa marka streetwearowa, która od 2004 roku wpisuje się w przestrzeń miejską i szeroko pojęty urban lifestyle. Skierowana jest do zanurzonych w miejskiej kulturze młodych buntowników, którzy żyją po swojemu, a ubiór podkreśla ich indywidualny styl. W kolekcjach marki widać wyraźne wpływy popkultury i kultury hiphopowej, w tym inspiracje muzyką, miejskimi sportami i szeroko pojętą sztuką uliczną. Przy projektowaniu kolekcji, marka Cropp współpracuje z artystami z całego Świata, a efekty tej współpracy można oglądać w kolejnych reedycjach kolekcji Cropp Artist – serii koszulek damskich i męskich – na których swoje nadruki stworzyli między innymi: MCity z Polski, Diogo Machado (ADD FUEL) z Portugalii czy kolektyw 123Klan z Kanady.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Cropp – streetwear w najlepszym wydaniu

Po odzież z logo marki Cropp szczególnie chętnie sięgają młodzi ludzie uwielbiający styl streetwear. Stawiając na ubrania tej firmy, zyskujesz niebanalne rozwiązania, które pozwolą ci stworzyć ciekawe, oryginalne stylizacje. Marka dawniej była znana jako Cropp Town i istnieje na rynku już od 2004 roku. Obecnie oprócz sklepu internetowego, który jest partnerem PAYBACK, ma również sieć sklepów w kraju i poza jego granicami. Sklepy Cropp znajdują się między innymi w Chorwacji, Słowacji, Czechach, Rumunii czy na Węgrzech.

Znajdziesz tu zarówno odzież męską, jak i damską, a także szereg ciekawych dodatków. Przekonaj się, co kryje się w zakładkach Denim Zone, Promocje oraz Wyprzedaże.

Kupuj w sklepie internetowym Cropp – komponuj modne stylizacje i odbieraj nagrody PAYBACK

Robiąc zakupy u naszego partnera, zyskujesz podwójnie. W twoje ręce trafiają najmodniejsze ubrania, a jednocześnie zbierasz °Punkty PAYBACK. Jeżeli zaczniesz zakupy od naszego serwisu lub aplikacji, za każde wydane 3 zł na zakupy otrzymasz 1 °Punkt. Jeśli chcesz uzyskać więcej °Punktów, aktywuj kupony, które znajdziesz zarówno na stronie Programu, jak i w aplikacji PAYBACK.

Szybsze zbieranie środków przybliży cię do odebrania nagród. Z zakładki Nagrody możesz wybrać atrakcyjne produkty albo vouchery. °Punkty warto też użyć w inny sposób, np. wykorzystać je do obniżenia wartości rachunków za zakupy u naszych stacjonarnych partnerów.