Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na cropp.com

1 °P  za 3 zł

Cropp – streetwear w najlepszym wydaniu

Po odzież z logo marki Cropp szczególnie chętnie sięgają młodzi ludzie uwielbiający styl streetwear. Stawiając na ubrania tej firmy, zyskujesz niebanalne rozwiązania, które pozwolą ci stworzyć ciekawe, oryginalne stylizacje. Marka dawniej była znana jako Cropp Town i istnieje na rynku już od 2004 roku. Obecnie oprócz sklepu internetowego, który jest partnerem PAYBACK, ma również sieć sklepów w kraju i poza jego granicami. Sklepy Cropp znajdują się między innymi w Chorwacji, Słowacji, Czechach, Rumunii czy na Węgrzech.

Znajdziesz tu zarówno odzież męską, jak i damską, a także szereg ciekawych dodatków. Przekonaj się, co kryje się w zakładkach Denim Zone, Promocje oraz Wyprzedaże.

Kupuj w sklepie internetowym Cropp – komponuj modne stylizacje i odbieraj nagrody PAYBACK

Robiąc zakupy u naszego partnera, zyskujesz podwójnie. W twoje ręce trafiają najmodniejsze ubrania, a jednocześnie zbierasz °Punkty PAYBACK. Jeżeli zaczniesz zakupy od naszego serwisu lub aplikacji, za każde wydane 3 zł na zakupy otrzymasz 1 °Punkt. Jeśli chcesz uzyskać więcej °Punktów, aktywuj kupony, które znajdziesz zarówno na stronie Programu, jak i w aplikacji PAYBACK.

Szybsze zbieranie środków przybliży cię do odebrania nagród. Z zakładki Nagrody możesz wybrać atrakcyjne produkty albo vouchery. °Punkty warto też użyć w inny sposób, np. wykorzystać je do obniżenia wartości rachunków za zakupy u naszych stacjonarnych partnerów.