Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na born2be.pl

1 °P za 3 zł

Born2be.pl to sklep, który oferuje bogaty wybór obuwia i odzieży w konkurencyjnych cenach. °Punkty nie będą naliczone w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Born2be.pl – podaruj sobie modowe rozpieszczenie

Styl born2be.pl bazuje na najnowszych modowych inspiracjach. Dlatego stawiając na ubrania z tym logo, masz pewność, że Twoja stylizacja zawsze będzie na czasie. W ofercie znajdziesz m.in. szykowne obuwie typu slip on, szpilki, czółenka i buty sportowe. Jest tu też szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Wszystko to uzupełniają różnorodne dodatki, które dopełnią każdy strój. Z marką współpracują też topowe gwiazdy młodego pokolenia, które stają się jej ambasadorami. Wśród nich są m.in.: Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska czy Alżbeta Lenska.

Hity sezonu zawsze w zasięgu Twojej ręki

Dzięki born2be.pl zawsze możesz być na bieżąco z modowymi nowinkami. Jednak to nie jedyna zaleta zakupów u naszego partnera. Okresowo możesz liczyć na promocje i rabaty, które pozwolą Ci na nabycie wszystkiego w naprawdę atrakcyjnych cenach. Przykładowo rabat dostaje się już przy rejestracji na stronie i można go wykorzystać w trakcie pierwszych zakupów. Do zalet zaliczyć należy też możliwość bezpłatnego zwrotu towaru do sklepu w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Na stronie znajdziesz też przejrzysty poradnik dla klientów. Znajdują się w nim wszystkie niezbędne informacje, m.in. dotyczące doboru rozmiaru obuwia, sposobów płatności oraz kwestii związanych z dostawą i ewentualną reklamacją produktów.