Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na born2be.pl

1 °P  za 3 zł

Born2be.pl – podaruj sobie modowe rozpieszczenie

Styl born2be.pl bazuje na najnowszych modowych inspiracjach. Dlatego stawiając na ubrania z tym logo, masz pewność, że Twoja stylizacja zawsze będzie na czasie. W ofercie znajdziesz m.in. szykowne obuwie typu slip on, szpilki, czółenka i buty sportowe. Jest tu też szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Wszystko to uzupełniają różnorodne dodatki, które dopełnią każdy strój. Z marką współpracują też topowe gwiazdy młodego pokolenia, które stają się jej ambasadorami. Wśród nich są m.in.: Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska czy Alżbeta Lenska.

Hity sezonu zawsze w zasięgu Twojej ręki

Dzięki born2be.pl zawsze możesz być na bieżąco z modowymi nowinkami. Jednak to nie jedyna zaleta zakupów u naszego partnera. Okresowo możesz liczyć na promocje i rabaty, które pozwolą Ci na nabycie wszystkiego w naprawdę atrakcyjnych cenach. Przykładowo rabat dostaje się już przy rejestracji na stronie i można go wykorzystać w trakcie pierwszych zakupów. Do zalet zaliczyć należy też możliwość bezpłatnego zwrotu towaru do sklepu w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Na stronie znajdziesz też przejrzysty poradnik dla klientów. Znajdują się w nim wszystkie niezbędne informacje, m.in. dotyczące doboru rozmiaru obuwia, sposobów płatności oraz kwestii związanych z dostawą i ewentualną reklamacją produktów.