Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na streetstyle24.pl

1 °P za 3 zł

StreetStyle24.pl to multibrandowy sklep z szeroką ofertą takich marek jak New Balance, Adidas, Nike, Reebok, Lacoste i wiele innych. W swojej ofercie posiadamy wyłącznie oryginalne produkty w najlepszych cenach.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Streetstyle24.pl – zakupy na miarę

Streetstyle24.pl to multibrandowy sklep internetowy oferujący wyłącznie oryginalne produkty w najlepszych cenach dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Możesz w nim znaleźć mnóstwo renomowanych marek takich jak Calvin Klein, Timberland, Lacoste, Adidas, Dr Martens, New Balance, Tommy Hilfiger, Crocs, Ralph Lauren czy Converse. Decydując się na kupno obuwia, warto na początek zajrzeć do praktycznego poradnika na stronie, który podpowiada, jak zmierzyć stopę, aby właściwie dobrać rozmiar. Do tego znajduje się w nim także kilka wskazówek z podziałem na rodzaj butów.

Na streetstyle24.pl możesz również nabyć wysokiej jakości odzież oraz akcesoria jak np. torby, plecaki, bieliznę, portfele, rękawiczki czy czapki. Co ciekawe, sklep oferuje także sprzedaż kosmetyków pielęgnacyjnych. Decydując się na zakupy w miejscu, w którym można stworzyć stylizację od A do Z, możesz więc zaoszczędzić sporo czasu i energii.

Odkryj moc korzyści

Decydując się na zakupy w tym nowoczesnych sklepie internetowym, możesz wiele zyskać. Duże sezonowe promocje to jeden ze sposobów na zaoszczędzenie przy zakupie wymarzonych produktów. Ponadto, możesz wyselekcjonować te artykuły, które interesują cię najbardziej. Zrobisz to za pomocą filtrów, np. -20%, -40% czy -60%. Warto też zajrzeć do działu „Outlet”, gdzie jest wiele produktów w obniżonych cenach. Kolejnym sposobem na uzyskanie zniżki jest zapisanie się do newslettera. Dzięki niemu możesz zyskać aż 20% rabatu. Jakby tego było mało, jeśli wydasz na zakupy ponad 349 złotych, dostawa zamówienia będzie bezpłatna.