Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na streetstyle24.pl

1 °P  za 3 zł

Streetstyle24.pl – zakupy na miarę

Streetstyle24.pl to multibrandowy sklep internetowy oferujący wyłącznie oryginalne produkty w najlepszych cenach dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Możesz w nim znaleźć mnóstwo renomowanych marek takich jak Calvin Klein, Timberland, Lacoste, Adidas, Dr Martens, New Balance, Tommy Hilfiger, Crocs, Ralph Lauren czy Converse. Decydując się na kupno obuwia, warto na początek zajrzeć do praktycznego poradnika na stronie, który podpowiada, jak zmierzyć stopę, aby właściwie dobrać rozmiar. Do tego znajduje się w nim także kilka wskazówek z podziałem na rodzaj butów.

Na streetstyle24.pl możesz również nabyć wysokiej jakości odzież oraz akcesoria jak np. torby, plecaki, bieliznę, portfele, rękawiczki czy czapki. Co ciekawe, sklep oferuje także sprzedaż kosmetyków pielęgnacyjnych. Decydując się na zakupy w miejscu, w którym można stworzyć stylizację od A do Z, możesz więc zaoszczędzić sporo czasu i energii.

Odkryj moc korzyści

Decydując się na zakupy w tym nowoczesnych sklepie internetowym, możesz wiele zyskać. Duże sezonowe promocje to jeden ze sposobów na zaoszczędzenie przy zakupie wymarzonych produktów. Ponadto, możesz wyselekcjonować te artykuły, które interesują cię najbardziej. Zrobisz to za pomocą filtrów, np. -20%, -40% czy -60%. Warto też zajrzeć do działu „Outlet”, gdzie jest wiele produktów w obniżonych cenach. Kolejnym sposobem na uzyskanie zniżki jest zapisanie się do newslettera. Dzięki niemu możesz zyskać aż 20% rabatu. Jakby tego było mało, jeśli wydasz na zakupy ponad 349 złotych, dostawa zamówienia będzie bezpłatna.