Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na adidas.pl

1 °P za 3 zł

Sklep internetowy adidas.pl oferuje największą gamę najnowszych produktów adidas. Od ponad 70 lat marka adidas jest synonimem doskonałości w tworzeniu ubrań, butów i akcesoriów (nie tylko) sportowych.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Adidas – marka sportowa z wieloletnią historią

Marka Adidas już niedługo będzie obchodzić swoje setne urodziny. Tak duże doświadczenie pozwala jej na wypuszczanie na rynek produktów idealnie dopasowanych do potrzeb osób uprawiających różne dyscypliny sportowe. Co więcej, wśród obuwia sportowego coś dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i zaawansowani sportowcy. Fala popularności obuwia stworzonego przez firmę Adolfa Dasslera pozwoliła na rozszerzenie profilu jej działalności również o odzież sportową. Obecnie główne kolekcje marki to: Sport, Classic i Style. Wśród nich coś dla siebie znajdzie praktycznie każdy.

Dużym zainteresowaniem cieszą się też krótkie serie produktów zaprojektowane dla marki przez znane osobistości, głównie celebrytów takich jak m.in. Kanye West. Dla Adidasa tworzyli również znani projektanci, np. Jeremy Scott czy Alexander Wang.

Poznaj zalety zakupów w oficjalnym sklepie Adidas

Zakupy u naszego partnera – Adidas.pl, to czysta przyjemność. W sklepie znajdziesz zarówno najnowsze kolekcje, jak i ponadczasowe klasyki. Możesz też zapoznać się z ciekawymi zestawieniami ubrań i obuwia, które zainspirują Cię do tworzenia własnych, unikatowych stylizacji. Możesz również liczyć na atrakcyjne zniżki sezonowe bądź zapisując się do newslettera. Atrakcyjne ceny czekają na Ciebie również w dziale Outlet.

Dużym udogodnieniem dla klientów jest szybka dostawa ze sklepu i darmowa wysyłka przy kwocie zamówienia powyżej 199 zł. A jeżeli w Twoim mieście jest sklep stacjonarny Adidas, swoje zakupy możesz odebrać osobiście bez dodatkowych opłat.