Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na vangraaf.com

1 °P za 3 zł

VAN GRAAF to firma oferująca wysokiej jakości markową odzież – od modeli basic po ubrania międzynarodowych marek dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferujemy produkty ok. 200 marek, aktualną modę i międzynarodowe kolekcje klasy premium dla każdego.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Vangraaf.com – stylowa odzież dla każdego

VAN GRAAF to jedna z najlepszych europejskich firm odzieżowych, oferująca swoim klientom szeroki wybór ubrań, butów oraz akcesoriów męskich, damskich i dziecięcych – od klasycznych modeli basic, po międzynarodowe kolekcje klasy premium. Firmę wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów oraz najwyższy stopień kompetencji jej pracowników w dziedzinie mody i wyczucia aktualnych trendów. Sklep internetowy vangraaf.com umożliwia kupno stylowej odzieży bez konieczności wychodzenia z domu. Asortyment sklepu to wysokiej jakości produkty dla kobiet i mężczyzn, takich marek jak Tommy Hilfiger, Marc O'Polo, Calvin Klein, Ralph Lauren, Levi's, The North Face, Adidas, Nils Sundström, Finshley & Harding, Marie Lund. Vangraaf.com oferuje swoim klientom nie tylko ubrania, ale również stylowe dodatki, m.in.: torebki, paski, szaliki, czapki, rękawiczki, krawaty, muszki, a nawet biżuterię. Sklep internetowy prowadzi także sprzedaż produktów klasy premium, dzięki czemu robiąc zakupy za pośrednictwem vangraaf.com, zyskujesz pewność otrzymania ubrań kultowych i jedynych w swoim rodzaju.

Wygodne zakupy na vangraaf.com

Zalety zakupów na vangraaf.com to nie tylko ogromny wybór stylowej odzieży dla każdego i obsługa klienta na najwyższym poziomie, ale również możliwość zdobycia cennych °Punktów PAYBACK (za każde 3 zł wydane w sklepie online otrzymasz 1 °Punkt PAYBACK). Zebrane °Punkty można potem wymieniać na inne artykuły marek będących partnerami programu lojalnościowego (jest ich około 400). Ponadto zakupy przez stronę vangraaf.com są szybkie, bezpieczne i komfortowe (bez konieczności wychodzenia z domu). Co więcej, klient ma prawo bezpłatnie zwrócić towar, który nie spełnił jego oczekiwań, za pośrednictwem kuriera DPD.