Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na etam.pl

1 °P za 3 zł

Marka Etam powstała z myślą o kobietach. Dzięki zmysłowej i komfortowej bieliźnie oraz wysokiej jakości kosmetykom oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości.

Pierwszy sklep Etam otwarto już w 1916 roku i od lat jest ulubioną marką bieliźnianą Francuzek. W Polsce Etam posiada łącznie 12 butików w 8 miastach. Dostępny jest również sklep internetowy, w którym znajdziemy wszystkie produkty marki.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Bądź piękna przez cały czas z etam.pl

Sztandarową ofertę francuskiej marki Etam stanowi bielizna, jednak to nie jedyne, co można znaleźć w sklepie. Ta istniejąca od 1916 roku firma oferuje również szeroki wybór damskich piżam, skarpet, rajstop czy pończoch. Rozmaite wzory i kolory, a przy tym wyjątkowa wygoda noszenia sprawiły, że etam.pl pokochały kobiety w całym kraju. W asortymencie firmy znaleźć można również kosmetyki, kosmetyczki, a także kapcie i urocze schowki na piżamę w kształcie maskotek.

Jedną z niewątpliwych zalet zakupów na etam.pl jest mnogość ciekawych kolekcji. W końcu to właśnie ładna bielizna potrafi natychmiast poprawić nastrój. Coś dla siebie znajdzie tu zarówno nastolatka, jak i młoda mama. Na stronie etam.pl można zamówić bieliznę w wielu rozmiarach, podkreślającą piękno kobiet zarówno o drobnej budowie, jak i pełniejszych kształtach.

Proste zakupy na etam.pl

Sklep etam.pl umożliwia wybór szybkiej dostawy za pośrednictwem kuriera na terenie całej Polski. Mieszkanki większych miast mogą również skorzystać z bezpłatnej dostawy do sklepu stacjonarnego, w którym wygodnie odbiorą swoje zamówienie, np. w drodze powrotnej z pracy. W sklepie internetowym etam.pl każdy klient ma również możliwość śledzenia swojego zamówienia, niezależnie od wybranej formy dostawy. Współpraca sklepu z partnerem finansowym Ayden zapewnia pełne bezpieczeństwo dokonywanych płatności.