Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na wojas.pl

1 °P za 3 zł

Wojas jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia, który dysponuje siecią blisko 160 salonów firmowych w Polsce, na Słowacji i Ukrainie oraz produkuje co roku kilkaset tysięcy par obuwia. W ofercie sklepu znajduje się eleganckie skórzane obuwie damskie i męskie, modele młodzieżowe oraz obuwie trekkingowe. Ofertę uzupełnia galanteria skórzana - torebki, teczki i paski. Część produkcji kierowana jest na eksport i do służb specjalnych - od kilku lat firma Wojas dostarcza obuwie specjalistyczne dla wojska, straży pożarnej, straży granicznej, polskiej poczty, służb leśnych oraz transportowych. Misją marki Wojas jest bycie najbardziej kompetentnym producentem obuwia. Jest to firma o wielkim poczuciu odpowiedzialności. Odnajduje optymalne rozwiązania dla rynku i prezentuje je w jak najbardziej dostępny i uczciwy sposób.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Modne wzornictwo i wysokie standardy jakości

Swój sukces Wojas zawdzięcza temu, że od początku swojej działalności stara się wychodzić naprzeciw zmiennym preferencjom klientów, jednocześnie troszcząc się o jak najlepsze wykonanie swoich produktów. Jakość wyrobów polskiego producenta wielokrotnie potwierdzona została nagrodami i wyróżnieniami, m.in. Laurem Konsumenta, Diamentami do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu oraz nagrodami czytelników „Twojego Stylu”.

Asortyment sklepów Wojas to przede wszystkim wyróżniające się ciekawym wzornictwem skórzane obuwie damskie, męskie, młodzieżowe i dziecięce. Ofertę uzupełniają torby, teczki, saszetki oraz galanteria skórzana (paski, portfele, rękawiczki) i środki do pielęgnacji butów.

Wielopokoleniowa tradycja i nowoczesny sklep

Wiesław Wojas – założyciel firmy – wywodzi się z rodu o szewskiej tradycji. Pierwszy sklep firmowany własnym nazwiskiem otworzył już w 1990 roku. Obecnie Salony Wojas spotkać można w niemal każdej galerii handlowej w Polsce. Wszystkie produkty dostępne są także w sklepie internetowym wojas.pl. Zakupy za pośrednictwem tej witryny są bardzo wygodne dzięki przejrzystemu, intuicyjnemu interfejsowi. Tworząc darmowe konto w serwisie wojas.pl, można otrzymywać informacje o aktualnych promocjach w sklepie online czy śledzić status swoich zamówień. Opłaty za wybrany asortyment dokonuje się szybkim przelewem przy zakupie lub gotówką przy odbiorze przesyłki kurierskiej. Jeśli doręczone przedmioty nie spełnią oczekiwań klienta, w ciągu 30 dni od ich otrzymania ma prawo zwrócić je bez podania przyczyny. Ponieważ w przypadku butów problemem często staje się źle dobrany rozmiar, istnieje także możliwość wymiany zakupionego towaru.