Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy w Warsaw Sneaker Store

1 °P za 3 zł

Warsaw Sneaker Store to unikalny butik położony w samym sercu warszawskiego śródmieścia. Od momentu powstania w roku 2011, wyznacza trendy i współtworzy warszawską modę miejską, stawiając duży nacisk na selekcję dostępnego w ofercie sportowego obuwia.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Moda streetwear w najlepszym wydaniu

Nasz partner Warsaw Sneaker Store (Chmielna 20) to sklep internetowy, który wraz ze swoim stacjonarnym oddziałem już od niemal 10 lat wyznacza trendy we współczesnej modzie miejskiej. Dostępny w nim asortyment jest starannie dobierany, aby zadowolić gusta wszystkich klientów, którzy zdecydują się zakupy. Pamiętaj, że jeżeli chcesz zbierać punkty PAYBACK razem z Warsaw Sneaker Store (Chmielna 20), rób je za pośrednictwem strony internetowej. Za zakupy stacjonarne nie otrzymasz punktów PAYBACK. Nie zapomnij również o sprawdzeniu, czy na stronie PAYBACK są dostępne aktualne kupony, dzięki którym szybciej uzbierasz punkty na swoją wymarzoną nagrodę.

Warsaw Sneaker Store (Chmielna 20) – podążaj za modą

W ofercie sklepu partnerskiego znajdziesz m.in. obuwie sportowe renomowanych marek, takich jak Adidas Originals, Reebok Classic czy Asics Tiger. Oprócz tego kupisz ubrania, które pozwolą na stworzenie kompletnej stylizacji w stylu streetwear. To produkty takich marek jak Homies Wonderland, Stussy czy Undefeated. Jeżeli szukasz nie tylko modowych, ale i cenowych okazji, zajrzyj do zakładki Wyprzedaż – są tam ubrania w atrakcyjnych cenach. Być może znajdziesz idealną propozycję dla siebie. Oprócz ubrań i obuwia na stronie sklepu kupisz też dodatki, które uzupełnią stworzoną przez ciebie stylizację.