Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na tatuum.com

1 °P za 3 zł

TATUUM to marka odzieżowa dedykująca swoje produkty osobom ceniącym wysoką jakość, uniwersalne wzornictwo i naturalne tkaniny. Powstała z myślą o kobietach i mężczyznach wrażliwych na modę i wygodę, szanujących staranne wykonanie.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Oryginalne wzornictwo, wygoda i ponadczasowy styl

Sklep tatuum.com ma ponad 20 lat doświadczenia w dobieraniu ubrań tak, aby odpowiadały one nowoczesnym trendom. To odzież odpowiednia dla mężczyzn i kobiet ceniących sobie ponadczasowy styl, który dostosowany jest do nowoczesnych założeń modowych. W ofercie znajdziesz przede wszystkim oryginalne wzory i zestawienia kolorystyczne. Proponowane ubrania są pełne elegancji i jednocześnie zapewniają swobodę ruchów. Łączą w sobie szyk i sportowy luz, co sprawia, że stają się prawdziwym must have w twojej szafie.

Oprócz ubrań na stronie znajdziesz też szeroką ofertę różnego rodzaju dodatków oraz zapachów damskich, jak i męskich. Kompozycje zapachowe zostały zainspirowane naturą, co powoduje, że są niezwykle ciekawe.

Wygodne zakupy na tatuum.com

Robienie zakupów na stronie naszego partnera jest bardzo intuicyjne. Oferta podzielona została w przejrzysty sposób, dzięki czemu bez problemu znajdziesz to, co cię najbardziej interesuje. Najgorętsze oferty sezonu umieszczone są w osobnej kategorii. Są też zakładki z poprzednimi kolekcjami, a także z najgorętszymi promocjami. Dzięki temu stylowe ubrania możesz kupić w okazyjnych cenach. Dodatkowo możesz liczyć na częste promocje, które jeszcze bardziej obniżają ceny produktów już przecenionych.

Robiąc zakupy na stronie tatuum.com, możesz również zbierać punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt. Liczbę punktów na swoim koncie możesz szybko powiększyć, jeśli będziesz regularnie sprawdzać, czy są aktualne kupony na punkty. Zanim zaczniesz zakupy, zaloguj się w naszym serwisie i z niego przejdź na stronę partnerską.