Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na multu.pl

1 °P za 3 zł

Multu.pl to sklep który oferuje bogaty wybór obuwia w najniższych cenach w sieci. Nowoczesny sklep online, sprawna obsługa i wrażliwość na potrzeby klienta - to rzeczy które wyróżniają multu.pl wśród innych sklepów.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Baw się modą z multu.pl!

Moda niejedno ma imię. A już na pewno na multu.pl! Tutaj znajdziesz najrozmaitsze modele butów, fasony i kolory ubrań czy wzory akcesoriów. Dasz się porwać kolorowemu szaleństwu, by już każdy, kto na ciebie spojrzy, nie mógł oderwać wzroku? A może ten efekt pragniesz osiągnąć dzięki zmysłowemu lookowi? Na multu.pl z pewnością znajdziesz strój idealny dla siebie. Interesujące zestawienia skomponują również wielbiciele stylu sportowego, a także osoby poszukujące eleganckiego stroju do biura. Multu.pl doskonale odpowiada na potrzeby różnych klientów, aby zadowolić każdego z nich.

Na multu.pl znaleźć można interesujące propozycje nie tylko dla dorosłych, lecz także dla dzieci. Młodzi miłośnicy mody z pewnością znajdą tu odpowiedni outfit zarówno na pierwszy dzień szkoły, jak i zabawę po lekcjach z kolegami czy koleżankami. Czasem urocze i zabawne, a czasem poważne, „dorosłe” ubrania pozwolą dziecku odnaleźć swój własny styl. Pomoże w tym także szeroki wybór obuwia. Botki dla małej elegantki? Traperki dla poszukiwaczy przygód? A może stylowe trampki? Każde z nich nie tylko dopełni stylizację, lecz także zapewni stopie wygodę i stabilizację.

Najwyższa dbałość o klienta

Multu.pl zaskarbiło sobie uznanie rzeszy klientów nie tylko dzięki szerokiemu wyborowi oraz doskonałej jakości produktów. To również zasługa dbałości o zamawiającego. Przyjazna obsługa, a także bezpieczny system płatności wzbudzają zaufanie i zachęcają do zakupów. Szczególnie że multu.pl daje gwarancję niskich cen, z której po prostu nie można nie skorzystać.