Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na limango.pl

1 °P za 3 zł

Limango to klub zakupowy dedykowany młodym mamom i ich rodzinom. W bogatej ofercie zarejestrowani użytkownicy znajdą produkty renomowanych marek - nawet do 80% taniej.

Atrakcyjne i profesjonalnie przygotowane oferty sprzedażowe ciLimango to klub zakupowy dedykowany młodym mamom i ich rodzinom. W bogatej ofercie zarejestrowani użytkownicy znajdą produkty renomowanych marek - nawet do 80% taniej.


Limango.pl to:


Ponad 900 renomowanych marek - polskich i zagranicznych, w tym niedostępnych na polskim rynku

Rabaty do 80%

Gwarancja bezpiecznych zakupów

30 dni na zwrot

Dostawa od 0zł

Ponad 21 000 produktów miesięcznie w atrakcyjnych cenach

eszą się dużym zainteresowaniem klientów, dla których Limango oznacza gwarancję nie tylko korzystnej ceny, ale też najwyższej jakości, bezpieczeństwa i wysokie standardy obsługi.


Koncentrujemy się na Użytkowniku i podnoszeniu jego aktywności przez ciągłą, efektywną komunikację oraz cykliczne akcje marketingowe z bonami zniżkowymi, darmową dostawą czy konkursy.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci, jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.