Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na cholewinski.pl

1 °P za 3 zł

Polska, rodzinna marka, stworzona i prowadzona już od prawie 35 lat przez rodzinę Cholewińskich. Założyciel manufaktury Cholewińskich Jan mawia, że od początku istnienia firmy starał się zapoczątkować filozofię nowoczesnej polskiej marki mocno opartej na tradycji. Od tego czasu marka CHOLEWIŃSKI kojarzona jest z wyjątkowej jakości naturalną skórą. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tej marki jest ręczna produkcja, którą firma kultywuje mimo rozwoju technologii.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Walizki i akcesoria na każdą okazję

W sklepie cholewiński.com każdy klient znajdzie walizkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Do wyboru są walizki w różnych rozmiarach – małym, średnim i dużym, wykonane z miękkiego lub twardego tworzywa. Ciekawą opcją jest możliwość spersonalizowania własnej walizki. Jednak cholewiński.com oferuje znacznie więcej. Poza walizkami klienci mogą kupić również torby podróżne, torebki damskie oraz portfele – damskie i męskie. Dzięki zakupom przez stronę internetową można także nabyć eleganckie rękawiczki, skórzane akcesoria, a nawet obuwie. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach. Co więcej, na stronie często pojawiają się promocje, z których warto skorzystać.

Cholewiński.com – proste i wygodne zakupy

Wybór produktów na stronie internetowej jest nie tylko duży, ale i prosty. Akcesoria zostały podzielone na kategorie, co znacznie usprawnia ich wyszukiwanie. Za zakupy można zapłacić online lub za pobraniem. Towar o wartości powyżej 400 zł dostarczony zostanie za darmo do każdego miasta w Polsce. Jeśli produkty z jakichś względów nie spełnią oczekiwań klienta, można dokonać ich zwrotu w ciągu 30 dni od daty zakupu.