Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na avaro.pl

1 °P za 3 zł

Avaro.pl to prężnie rozwijający się sklep internetowy, specjalizujący się w sprzedaży wysyłkowej odzieży, bielizny, dodatków i akcesoriów dla kobiet oraz odzieży i bielizny dla mężczyzn. Dzięki wytrwałości w dążeniu do zapewnienia swoim Klientom najwyższej jakości – zarówno obsługi, jak i oferowanych produktów, od 2008 r. mocno ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku w Polsce. Już od pierwszych dni zdobyliśmy ogromną popularność i grono wiernych Klientów.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Avaro.pl – dla kobiet świadomych, czego chcą

Sklep avaro.pl został stworzony z myślą o tym, aby każda kobieta, która wie, czego chce, znalazła dla siebie idealną bieliznę oraz ubrania – niezależnie od wieku, figury oraz upodobań. W ofercie sklepu znajdują się fasony wpisujące się w najnowsze założenia modowych trendów. Dzięki temu praktycznie każda pani znajdzie tutaj coś dla siebie – od rajstop, poprzez codzienną i okazjonalną bieliznę, aż po najmodniejsze ubrania. Wśród wielu propozycji są również stylowe dodatki. Warto podkreślić, że sklep oferuje też możliwość kupienia produktów w okazyjnych cenach. Jeżeli szukasz ciekawych promocji, zajrzyj do zakładki SALE.

Wysoka jakość obsługi klienta

Avaro.pl to nie tylko asortyment dopasowany do potrzeb współczesnych kobiet, to także wysoka jakość obsługi klienta. Każdy może liczyć na fachową poradę oraz sprawną realizację zamówień. Ponadto dostępne są różne sposoby dostawy zamówionych produktów. Niezależnie od tego, na jaki się zdecydujesz, przy zakupach powyżej 99 zł możesz liczyć na darmową dostawę.

Pamiętaj również, że razem z naszymi sklepami partnerskimi możesz zbierać punkty PAYBACK. Jak to zrobić? Wystarczy, że w naszym serwisie znajdziesz avaro.pl. Kliknięcie pola „Do sklepu” przekieruje Cię do partnera Programu. W ten sposób możesz zbierać punkty. Nie zapomnij też sprawdzić tego, czy są dostępne aktualne kupony umożliwiające zdobycie większej liczby punktów.