Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na asos.com

1 °P za 3 zł

Uwielbiasz modę i zawsze chcesz podkreślić swój indywidualny styl strojem? Poznaj Asos. To wyjątkowa marka modowa, która powstała w Wielkiej Brytanii. W jej ofercie znajdziesz przede wszystkim ubrania wpisujące się w założenia miejskiego szyku oraz wyjątkowe produkty do pielęgnacji ciała i twarzy. Zakupy w Asos, to także okazja do zbierania punktów PAYBACK. Każde wydane 3 zł, to 1 punkt. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto wybrać Asos.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Poznaj wyjątkowy design marki Asos dla niej i dla niego

Projektanci Asos stawiają na możliwość podkreślenia indywidualnych stylów swoich klientów, wiedzą, że każdy z nich jest inny. Dlatego oferta sklepu jest niezwykle różnorodna i dopasowana do różnych typów sylwetki. Wśród wielu propozycji coś dla siebie znajdą osoby nie tylko o „standardowych” wymiarach, ale także o nietypowym wzroście (zarówno bardzo wysokie, jak i bardzo niskie). Ciekawie prezentuje się też kolekcja ubrań ciążowych, które pozwalają na zachowanie komfortu w tym wyjątkowym dla każdej kobiety czasie. Ponadto ubrania te są bardzo stylowe, co sprawia, że wiele klientek zostawia je w swoich szafach na dłużej.

Na Asos znajdą coś dla siebie także panowie, którzy nie boją się odważnego, modnego wyglądu. Są tutaj modele oversize, ubrania inspirowane kulturą Afryki, a nawet kolekcja garniturów ślubnych.

Sklep Asos – Twoje ulubione marki w jednym miejscu

Dobrą wiadomością jest to, że na stronie Asos można nabyć również produkty innych znanych marek modowych. Jakich? Wszystkie wymienione są na stronie sklepu, co znacznie ułatwia dokonanie wyboru idealnego zestawienia ubrań do stylizacji na konkretną okazję. To właśnie tak szeroki wybór oraz połączenie tego, co najlepsze w różnych markach modowych przyciąga do Asos coraz więcej miłośników mody. Sprawdź, jak wiele oferuje sklep i pozwól sobie na odrobinę modowego szaleństwa.

Pamiętaj też, że na Asos możesz zbierać punkty Payback – każde wydane 3 zł to 1 punkt w naszym programie.