Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na neo24.pl

1 °P za 3 zł

NEO24 – największy w Polsce sklep internetowy RTV i AGD, obecny na polskim rynku usług internetowych od 2006 roku. Umożliwiamy wybór spośród 25 000 towarów wiodących światowych producentów. Aby zebrać punkty PAYBACK po dokonaniu płatności niezbędny jest powrót ze strony operatora płatności na stronę sklepu NEO24. Bez tego naliczenie punktów PAYBACK nie będzie możliwe. Punkty PAYBACK nie są naliczane w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej NEO24.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać °Punkty PAYBACK!

Zaloguj się na stronie PAYBACK

Pamiętaj! Musisz się zalogować zanim zaczniesz zakupy w sklepie online.

Wybierz sklep online

Koniecznie aktywuj dostępne kupony na stronie sklepu.

Kliknij button "Do sklepu"

Zapłać za zakupy... i poczekaj na punkty. Naliczymy je w ciągu 30 dni.

Najnowszy sprzęt i akcesoria na neo24.pl

Szukasz sprzętu do kina domowego, zestawu audio, a może akcesoriów do gamingu? Potrzebujesz nowej lodówki, piekarnika, telewizora czy pralki? Na neo24.pl znajdziesz wszystko, o czym tylko zamarzysz! Szeroki wybór sprawi, że z pewnością wybierzesz idealny produkt dla siebie. Urządzenia największych producentów, jak Tefal, Braun, Philips, Amica, Electrolux, Bosch, Whirlpool, Beko, Samsung, LG czy Siemens to gwarancja najwyższej jakości. Na stronie neo24.pl nie brakuje również wszelkich niezbędnych akcesoriów oraz chemii gospodarstwa domowego, dzięki czemu kupisz wszystko w jednym miejscu.

Neo24.pl to także doskonały sklep dla sportowców. Dostępne są w nim bowiem wszelkie gadżety, które ułatwią i uprzyjemnią treningi, w tym zegarki i kamerki sportowe czy smartbandy.

Neo24.pl pamięta również o graczach, oferując im nie tylko komputery czy monitory, lecz także poszczególne części dające możliwość złożenia własnej maszyny, jak też wszelkie urządzenia peryferyjne. Na stronie znaleźć można również wszystko to, co jest niezbędne, aby stworzyć swój własny system smart house.

Najwyższa jakość obsługi klienta

Neo24.pl spełnia oczekiwania swoich klientów już od 2006 roku, dzięki czemu może pochwalić się długim doświadczeniem w obsłudze zamawiających. Klienci mogą wybrać między innymi darmową dostawę bądź dowóz z opcją wniesienia w atrakcyjnej cenie, aż pięcioletnią gwarancję czy szybką procedurę sprzedaży ratalnej, dostosowaną do możliwości kupującego.

Sklep dba również o niezdecydowanych. Nie masz pewności, co najlepiej sprawdzi się w twoim przypadku? Zajrzyj na bloga, gdzie znajdziesz wiele cennych porad.