Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na cyfrowe.pl

1 °P za 3 zł

Cyfrowe.pl należy do ścisłej czołówki sklepów branży foto-video w Polsce. Najlepszy sklep branżowy w rankingach Wprost i Money.pl, wyróżniony Laurem Konsumenta jako najpopularniejszy polski sklep foto-video. W ofercie ponad 12.500 produktów - aparaty fotograficzne, kamery, obiektywy, karty pamięci i wiele innych akcesoriów.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Cyfrowe.pl – sukces dzięki pasji

Obecnie cyfrowe.pl to jeden z najbardziej rozpoznawalnych sklepów branżowych. Osiąga najlepsze wyniki w rankingach “Wprost” i Money.pl, cieszy się też zaufaniem i sympatią klientów. Sklep od ponad 14 lat istnieje w przestrzeni online, ma także stacjonarne salony w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. A wszystko zaczęło się od… garażowego sklepiku z monitorami, klawiaturami i procesorami do komputerów. Jego właściciele postanowili jednak powiedzieć “tak” swojej pasji i w 2003 r. miejsce sprzętu komputerowego zajęły aparaty. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Był to czas, kiedy na polskim rynku pojawiły się aparaty cyfrowe. Nazwa sklepu jest upamiętnieniem tamtego okresu, choć w ofercie firmy znajdują się również akcesoria potrzebne do fotografii analogowej. Bo najważniejsza dla właścicieli jest właśnie fotografia – pasja, która stała się jednocześnie sposobem na życie.

Oferta sklepu cyfrowe.pl

Asortyment cyfrowe.pl jest bardzo bogaty. Sklep oferuje: aparaty, kamery oraz urządzenia i programy do montażu i edycji zdjęć i filmów. Ponadto są jeszcze: drukarki, skanery, projektory, lornetki, lunety, tablety, smartfony i oczywiście gadżety fotograficzne. Co bardzo istotne – w cyfrowe.pl można kupić sprzęt nowy i używany. Istnieje też możliwość zostawienia w rozliczeniu używanego sprzętu fotograficznego. Oferta obejmuje również sprzedaż ratalną. Wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta jest zgodne z ideą firmy, aby swoją pasją zarazić jak najwięcej osób. Toteż zespół jest zawsze chętny do pomocy i rozmowy na temat, jak robić lepsze zdjęcia.