Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na neonet.pl

1 °P za 3 zł

NEONET jest firmą, posiadającą w swojej ofercie bogaty wachlarz produktów z branży: RTV, AGD, IT, akcesoria, multimedia. W sklepach stacjonarnych prezentujemy najlepiej dobrane do potrzeb Klienta produkty, pozwalając na swobodny dostęp do oferowanego asortymentu, zapoznanie się z nim, a także skorzystanie z fachowej porady naszych profesjonalnych doradców. Dbamy o ciągłą dostępność oferowanego asortymentu, współpracując z największymi producentami w Polsce i na świecie. W trosce o pełną satysfakcję naszych Klientów oferujemy bogaty pakiet usług okołosprzedażowych takich jak: transport zakupów, montaż zakupionego sprzętu czy atrakcyjne pakiety gwarancyjne.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Najlepsze marki na neonet.pl

Strona neonet.pl oferuje produkty sprawdzonych marek. Dzięki temu, robiąc tu zakupy, można liczyć na najwyższą jakość dostarczonych produktów. Jednym z najchętniej kupowanych na neonet.pl urządzeń bez wątpienia są telewizory, dlatego też ten dział ma szczególnie bogatą ofertę. Full HD czy 4K? A może marzysz o zakrzywionym ekranie, który pozwoli Ci w pełni zatopić się w akcji filmu? Na neonet.pl z pewnością znajdziesz produkt, o jakim marzysz.

Robiąc zakupy w tym sklepie w pełni urządzisz też cały dom. AGD wolnostojące lub do zabudowy, wszelkie akcesoria czy sprzęt audio doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Po prostu wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada i zamów na stronie, a neonet.pl zajmie się resztą. W ofercie znajduje się także wiele urządzeń personalnych, w tym smartfony, smartwatche czy akcesoria do nawigacji. Te ostatnie szczególnie przypadną do gustu kierowcom.

Wygoda i satysfakcja z neonet.pl

Strona neonet.pl to nie tylko gwarancja najlepszej jakości sprzętu. To także najwyższy poziom obsługi klienta. Firma oferuje między innymi zakupy z dostawą do domu oraz montaż w przypadku większych ilości, a do tego atrakcyjne pakiety gwarancyjne. Dzięki nim możliwe będą nie tylko naprawy sprzętu bez ponoszenia kosztów, lecz także, w miarę możliwości, wymiana urządzeń na nowe. Jeżeli jednak sprzęt będzie odpowiadał Ci na tyle, że zdecydujesz się na jego naprawę już po upływie okresu gwarancji, na stronie neonet.pl znajdziesz cennik ewentualnego usuwania usterek. Firma zapewnia bowiem doskonałą obsługę bez wychodzenia z domu.