Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na erli.pl

1 °P  za 3 zł

Poznaj bliżej nowego gracza na polskim rynku e-commerce

Erli to platforma sprzedażowa, o której zrobiło się głośno w ostatnich tygodniach, chociaż działa już od pewnego czasu. Ma ona odmienić oblicze internetowych zakupów, a przede wszystkim ułatwić je zarówno kupującym, jak i sprzedającym. Wszystkie dostępne towary pogrupowane są w przejrzyste kategorie, które ułatwiają odszukanie konkretnego produktu. Znajdziesz tutaj między innymi produkty z takich kategorii jak: „dom i ogród”, „elektronika”, „kultura i sztuka”, „moda”, „sport i turystyka” czy „supermarket”.

Erli – sprawdź, dlaczego warto robić tutaj zakupy

Początkowo może wydawać się, że Erli to zwykła platforma sprzedażowa. Jednak warto zainteresować się jej ofertą z kilku powodów. Założyciele platformy wskazują na uproszczenie transakcji pomiędzy kupującym a sprzedającym. Ciekawą możliwością jest także program lojalnościowy dla klientów portalu. Możesz w jego ramach zbierać punkty, które później pomogą ci zdobyć voucher na wymarzone wakacje nad morzem.

Warto też wspomnieć, że Erli to sklep dostępny w Programie PAYBACK, więc korzystasz podwójnie. Za rozpoczęte w naszym serwisie zakupy otrzymasz °Punkty podstawowe, a dzięki aktywowaniu kuponu – również °Punkty promocyjne. Za każde wydane 3 zł na zakupy w portalu Erli otrzymasz 1 °Punkt. Pamiętaj o tym, że zebrane °Punkty możesz wykorzystać na wiele sposobów, m.in. wymieniając je na vouchery do wybranych partnerów PAYBACK, a także odbierając nagrody rzeczowe przewidziane dla uczestników Programu.