Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na erli.pl

1 °P za 3 zł

ERLI to dynamicznie rozwijająca się platforma sprzedażowa. To marketplace, gdzie najlepsi sprzedawcy spotykają się z klientami, oferując tylko nowe produkty w 12 najpopularniejszych kategoriach, korzystając z szeregu dostępnych benefitów.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Poznaj bliżej nowego gracza na polskim rynku e-commerce

Erli to platforma sprzedażowa, o której zrobiło się głośno w ostatnich tygodniach, chociaż działa już od pewnego czasu. Ma ona odmienić oblicze internetowych zakupów, a przede wszystkim ułatwić je zarówno kupującym, jak i sprzedającym. Wszystkie dostępne towary pogrupowane są w przejrzyste kategorie, które ułatwiają odszukanie konkretnego produktu. Znajdziesz tutaj między innymi produkty z takich kategorii jak: „dom i ogród”, „elektronika”, „kultura i sztuka”, „moda”, „sport i turystyka” czy „supermarket”.

Erli – sprawdź, dlaczego warto robić tutaj zakupy

Początkowo może wydawać się, że Erli to zwykła platforma sprzedażowa. Jednak warto zainteresować się jej ofertą z kilku powodów. Założyciele platformy wskazują na uproszczenie transakcji pomiędzy kupującym a sprzedającym. Ciekawą możliwością jest także program lojalnościowy dla klientów portalu. Możesz w jego ramach zbierać punkty, które później pomogą ci zdobyć voucher na wymarzone wakacje nad morzem.

Warto też wspomnieć, że Erli to sklep dostępny w Programie PAYBACK, więc korzystasz podwójnie. Za rozpoczęte w naszym serwisie zakupy otrzymasz °Punkty podstawowe, a dzięki aktywowaniu kuponu – również °Punkty promocyjne. Za każde wydane 3 zł na zakupy w portalu Erli otrzymasz 1 °Punkt. Pamiętaj o tym, że zebrane °Punkty możesz wykorzystać na wiele sposobów, m.in. wymieniając je na vouchery do wybranych partnerów PAYBACK, a także odbierając nagrody rzeczowe przewidziane dla uczestników Programu.