Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Vasco Electronics

1 °P za 3 zł

Vasco Electronics to lider na rynku tłumaczy mowy. Firma ta produkuje zarówno oprogramowanie, jak i same urządzenia, których nowoczesny i funkcjonalny design został potwierdzony wieloma prestiżowymi nagrodami. Od lat ich misją jest sprawiać, aby ludzie mogli porozumieć się ze sobą w swoim własnym języku na całym świecie. Właśnie dlatego urządzenia Vasco działają z darmowym i dożywotnim dostępem do Internetu dla tłumaczeń niemal w 200 krajach. Co więcej, dzięki nim porozumiesz się z ponad 90% populacji całego świata! Z najnowszym urządzeniem Vasco Translator V4 zrozumiesz: 76 języków w tłumaczu mowy, 108 w tłumaczu foto i 90 w tłumaczu tekstu. Model Vasco Translator M3 oferuje 76 języków zarówno w tłumaczu mowy, jak i w foto translatorze. Oba urządzenia zapewniają wysoką precyzję tłumaczeń dzięki wsparciu 10 silników tłumaczeniowych. Jak to działa? Dla każdej pary językowej eksperci wybrali ten silnik, który zapewnia najwyższą jakość przekładu. Dzięki temu nawet tłumacząc nietypową parę językową — np. polski-japoński — masz pewność, że zostaniesz zrozumiany! Sprawdź ofertę Vasco Electronics już dzisiaj i rozmawiaj swobodnie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.