Gdzie najlepiej kupić sprzęt AGD i RTV? Na zadowolenie.pl!

1 °P  za 3 zł

Jaki sprzęt AGD kupić do kuchni?

Zastanów się, czy potrzebujesz sprzętu wolnostojącego, czy takiego do zabudowy. Twój wybór powinien być też uzależniony od tego, w jakim stylu jest urządzona twoja kuchnia i ile przestrzeni możesz zagospodarować. Bez względu na decyzję, jaką podejmiesz, na pewno znajdziesz coś w bogatej ofercie sklepu internetowego zadowolenie.pl. Jaki sprzęt AGD kupić do kuchni? Jeśli chodzi o urządzenia wolnostojące, do wyboru masz: lodówki, witryny chłodnicze, zamrażarki, kuchnie gazowe i elektryczne, zmywarki wolnostojące, pralki, pralko-suszarki i suszarki wolnostojące, kuchenki mikrofalowe, a także różne przydatne akcesoria. Sprzęt do zabudowy to m.in. płyty kuchenne, kuchenki mikrofalowe, piekarniki, ekspresy, pralki, zamrażarki, lodówki, lodówki z zamrażalnikiem, okapy kuchenne, a także akcesoria AGD do zabudowy.

Jaki telewizor kupić do salonu?

Jeśli twoja kuchnia jest już wyposażona, możesz pomyśleć o zakupie sprzętu RTV do salonu. Zazwyczaj główną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu dla wszystkich domowników stanowi salon, w którym znajduje się telewizor. Jaki jednak model będzie najlepszy do twojego salonu? Możesz wybrać jeden z telewizorów w technologii LED, by mieć doskonałą jakość obrazu. Zwróć uwagę na to, czy urządzenie, które chcesz kupić, zostało wyposażone w funkcję Smart. To dzięki niej będziesz mógł oglądać ulubione filmy i seriale z popularnych platform streamingowych. Duży wybór telewizorów do twojego salonu znajdziesz w sklepie internetowym zadowolenie.pl

Kupuj sprzęt RTV i AGD w sklepie internetowym zadowolenie.pl i zbieraj punkty PAYBACK!

Sklep internetowy zadowolenie.pl jest jednym z partnerów Programu. Za każde wydane w nim 3 zł na sprzęt RTV i AGD otrzymasz 1°P. °Punkty PAYBACK, które zbierzesz w ten sposób, możesz wymienić na nagrody lub vouchery do wybranych partnerów stacjonarnych. Dobrą opcją jest też wykorzystanie ich do obniżenia wysokości rachunku za zakupy u partnerów stacjonarnych. Zarejestruj się już teraz w Programie i zacznij zbierać °Punkty u naszych partnerów, takich jak zadowolenie.pl. Po zainstalowaniu na telefonie aplikacji PAYBACK sprawdź, czy są dostępne kupony do tego sklepu internetowego. Dzięki nim możesz zdobywać jeszcze więcej °Punktów. Po aktywacji wybranego kuponu kliknij przycisk „do sklepu”. Zostaniesz wówczas przeniesiony na stronę partnera, a po zrealizowaniu transakcji na twoje konto wpłyną °Punkty PAYBACK.