Gdzie najlepiej kupić sprzęt AGD i RTV? Na zadowolenie.pl!

1 °P za 3 zł

Zadowolenie.pl - jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się sklepów internetowych, którego właścicielem jest Alsen Marketing Sp. z o.o. Sklep internetowy Zadowolenie.pl oferuje szeroką gamę produktów m.in.: komputery i akcesoria komputerowe, multimedia, AGD i RTV, produkty telekomunikacyjne, urządzenia GPS, elektronikę użytkową oraz artykuły biurowe – w sumie ponad 25 tys. produktów. Dzięki wsparciu nowoczesnego Centrum Logistycznemu jednego z największych dystrybutorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej towar wysyłany jest błyskawicznie zaraz po złożeniu zamówienia. Od 2006 roku, czyli od czasu powstania sklepu internetowego zaufało nam ponad 500 000 zadowolonych klientów!
Myślisz o zmianie sprzętu RTV i AGD? Nie wiesz, co wybrać ani gdzie najlepiej kupić nowe urządzenia? Nie musisz jechać do żadnego sklepu stacjonarnego ze sprzętem elektronicznym! Wystarczy wejść na stronę zadowolenie.pl, by bez wychodzenia z domu zamówić najlepsze artykuły RTV lub wymarzone AGD.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Jaki sprzęt AGD kupić do kuchni?

Zastanów się, czy potrzebujesz sprzętu wolnostojącego, czy takiego do zabudowy. Twój wybór powinien być też uzależniony od tego, w jakim stylu jest urządzona twoja kuchnia i ile przestrzeni możesz zagospodarować. Bez względu na decyzję, jaką podejmiesz, na pewno znajdziesz coś w bogatej ofercie sklepu internetowego zadowolenie.pl. Jaki sprzęt AGD kupić do kuchni? Jeśli chodzi o urządzenia wolnostojące, do wyboru masz: lodówki, witryny chłodnicze, zamrażarki, kuchnie gazowe i elektryczne, zmywarki wolnostojące, pralki, pralko-suszarki i suszarki wolnostojące, kuchenki mikrofalowe, a także różne przydatne akcesoria. Sprzęt do zabudowy to m.in. płyty kuchenne, kuchenki mikrofalowe, piekarniki, ekspresy, pralki, zamrażarki, lodówki, lodówki z zamrażalnikiem, okapy kuchenne, a także akcesoria AGD do zabudowy.

Jaki telewizor kupić do salonu?

Jeśli twoja kuchnia jest już wyposażona, możesz pomyśleć o zakupie sprzętu RTV do salonu. Zazwyczaj główną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu dla wszystkich domowników stanowi salon, w którym znajduje się telewizor. Jaki jednak model będzie najlepszy do twojego salonu? Możesz wybrać jeden z telewizorów w technologii LED, by mieć doskonałą jakość obrazu. Zwróć uwagę na to, czy urządzenie, które chcesz kupić, zostało wyposażone w funkcję Smart. To dzięki niej będziesz mógł oglądać ulubione filmy i seriale z popularnych platform streamingowych. Duży wybór telewizorów do twojego salonu znajdziesz w sklepie internetowym zadowolenie.pl

Kupuj sprzęt RTV i AGD w sklepie internetowym zadowolenie.pl i zbieraj punkty PAYBACK!

Sklep internetowy zadowolenie.pl jest jednym z partnerów Programu. Za każde wydane w nim 3 zł na sprzęt RTV i AGD otrzymasz 1°P. °Punkty PAYBACK, które zbierzesz w ten sposób, możesz wymienić na nagrody lub vouchery do wybranych partnerów stacjonarnych. Dobrą opcją jest też wykorzystanie ich do obniżenia wysokości rachunku za zakupy u partnerów stacjonarnych. Zarejestruj się już teraz w Programie i zacznij zbierać °Punkty u naszych partnerów, takich jak zadowolenie.pl. Po zainstalowaniu na telefonie aplikacji PAYBACK sprawdź, czy są dostępne kupony do tego sklepu internetowego. Dzięki nim możesz zdobywać jeszcze więcej °Punktów. Po aktywacji wybranego kuponu kliknij przycisk „do sklepu”. Zostaniesz wówczas przeniesiony na stronę partnera, a po zrealizowaniu transakcji na twoje konto wpłyną °Punkty PAYBACK.