Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na zadowolenie.pl

1 °P za 3 zł

Zadowolenie.pl - jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się sklepów internetowych, którego właścicielem jest Alsen Marketing Sp. z o.o. Sklep internetowy Zadowolenie.pl oferuje szeroką gamę produktów m.in.: komputery i akcesoria komputerowe, multimedia, AGD i RTV, produkty telekomunikacyjne, urządzenia GPS, elektronikę użytkową oraz artykuły biurowe – w sumie ponad 25 tys. produktów. Dzięki wsparciu nowoczesnego Centrum Logistycznemu jednego z największych dystrybutorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej towar wysyłany jest błyskawicznie zaraz po złożeniu zamówienia. Od 2006 roku, czyli od czasu powstania sklepu internetowego zaufało nam ponad 500 000 zadowolonych klientów!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Ogromny wybór elektroniki użytkowej

Zadowolenie.pl jest jednym z największych i najprężniej rozwijających się polskich sklepów internetowych. W swojej ofercie ma już ponad 25 tysięcy produktów, w tym sprzedażowe hity dostępne od dnia ich premiery. W sklepie znaleźć można sprzęt RTV cenionych marek i wysokiej klasy urządzenia AGD. Na klientów czeka również imponujący wybór komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów oraz akcesoriów niezbędnych do efektywnego wykorzystania wymienionych urządzeń. Wielbiciele współczesnych technologii mogą kupić najnowsze modele smartwatchy czy nawigacji GPS. Bogatego wyboru elektroniki dopełniają urządzenia przydatne w domu i w ogrodzie, praktyczny sprzęt biurowy, akcesoria sportowe i atrakcyjne zabawki – nie tylko dla najmłodszych! Dzięki tak ogromnemu asortymentowi sklepu zadowolenie.pl zakupy można zrobić w jednym miejscu, oszczędzając na czasie i kosztach wysyłki.

Pół miliona zadowolonych klientów

Zadowolenie.pl to sklep z kilkunastoletnim doświadczeniem. Od 2006 roku firma nieustannie podnosi standardy swoich usług, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Oprócz niezwykle bogatego asortymentu zadowolenie.pl oferuje miłą, profesjonalną obsługę, błyskawiczną dostawę (wszystkie artykuły dostępne są „od ręki” dzięki działaniu liczącego 15 tysięcy metrów kwadratowych magazynu) i sprawny serwis posprzedażowy. W związku z wysoką satysfakcją kupujących w 2012 roku zadowolenie.pl zostało laureatem rankingu najlepiej ocenianych sklepów internetowych Zaufane Opinie Ceneo.pl. Obecnie cieszy się aż 95% pozytywnych ocen użytkowników tej popularnej porównywarki cen.